SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18


Srebrne żetony - co to takiego?
Srebrne żetony to środek płatniczy na SSRPG. Pozwalają na zakup opcji Premium, oraz ulepszania swojego konta. Są również walutą pozwalającą na rozwijanie postaci za pomocą zakupów w sklepie SSRPG - dzięki nim możesz wyposażyć swoją postać, a nawet kupić chatę, która pozwoli na przesyłanie przedmiotów pomiędzy kontem użytkownika a ekwipunkiem postaci.
Ilość posiadanych dóbr (żetony oraz opcje i przedmioty kupione za żetony) zliczane są do Skarbca. Skarbiec jest sumą wszystkich zdobytych przez użytkownika żetonów, niezależną od stanu sakiewki, a jego wartość, wraz z Punktami Doświadczenia, jest wliczana do ogólnej rangi użytkownika.
Jak zdobywać żetony?
Żetony na SSRPG można zdobywać na wiele sposobów. Najłatwiejszym z nich jest uczestniczenie w sesjach. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje na start 10 Srebrnych Żetonów.
Srebrne Żetony dopisywane są do konta użytkownika za każdym razem, gdy zamieści on post w dziale Sesji Głównych lub w dziale Sesji Pobocznych. Ta nagroda nie jest przyznawana osobom ukaranym banem czatowym lub moderacją postów, jednak wszyscy pozostali otrzymają żeton za każdy jeden post w sesi.
Ponadto, Mistrz Gry może przydzielić żetony w nagrodę za wartościowy wpis.
Srebrne żetony dopisywane są automatycznie do konta również użytkownikom, którzy regularnie logują się na stronie.
Logowanie 2 dni pod rząd - Otrzymujesz 1 Srebrny Żeton i 1 pkt PD.
Logowanie 3 dni pod rząd - Otrzymujesz 2 Srebrne Żetony i 1 pkt PD.
Logowanie 4 dni pod rząd - Otrzymujesz 3 Srebrne Żetony i 1 pkt PD.
Kolejne regularne logowania dodają na twoje konto każdorazowo 3 Srebrne Żetony i 1 pkt PD.

Srebrne Żetony rozdawane są również jako nagroda w konkursach, oraz jako nagroda za uczestniczenie w zabawach eventowych na forum i na czacie.


cron