Postać   Wpis  
Postać
Status Status
SŻ: 0
PD: 0
PostID #50569
Arana Merimangë 

Rozdział I: Kochanka Vingardusa

Arana, właścicielka zamtuzu w Ajhadzie o nazwie Lacrimosa, staje przed trudnym zadaniem: jej przybytek ma przejść w ręce rodziny Blathh'rose, która włada żelazną ręką nad sporą częścią stolicy mrocznych elfów. Kobieta stara się zaakceptować nowe warunki, co nie przychodzi jej łatwo, ponieważ zajęło jej wiele tygodni, aby wyprostować błędy poprzednika i nie podobał jej się sposób, w jaki wysokie rody wyciągają łapska po owoce cudzej pracy. Pierwsze spotkanie Panny Merimangë z Vingardusem Blathh'rose było neutralne, jednak kobieta nie miała szans, by pertraktować zasad przejęcia i uznała swoją ostatnią próbę negocjacji za totalną porażkę.
Ku jej zdziwieniu, następnego dnia została zaproszona przez generała mrocznych elfów na kolację. Przysporzyła jej się kolejna okazja, by móc omówić warunki przekazania własności. Kobieta uznała spotkanie za czysto biznesowe, jednak na miejscu szybko okazało się, że Vingardus Blathh'rose jest nie tylko agresywnym i potężnym wojownikiem, ale także opiekuńczym i pełnym oddania mężczyzną. Arana zgadza się spędzić z nim noc, a kochankowie odnajdują w swoich objęciach coś więcej, niż samo pożądanie. Dziewczyna staje się więc kochanką jednego z najbardziej wpływowych osób w kraju.

Wpisów w rozdziale: 10
Rzutów ogólnie: 29
Rzutów pozytywnych: 16
Rzutów negatywnych: 13


Godrick

Rozdział I: Złotowłosa Dziewczynka

Godrick jest właścicielem jednego z lombardów w Patronute-Pal, gdzie od lat prowadzi spokojną działalność. Pewnego dnia odwiedza go nietypowy klient- mała dziewczynka, złota elfka o długich, jasnych włosach. Okazuje się być nią Victoricka Preetgllad, kandydatka do roli następnej cesarzowej. Krasnolud wybiera się na jej wystąpienie w Świątyni Elohne, gdzie dochodzi do zamachu na życie złotowłosej. Mężczyźnie udaje się ją uratować i uciec. Poznaje przy tym resztę drużyny podróżującej z Victoricką, w jej skład wchodzą: mroczny elf Decimie, wojownik El'Kadoo oraz uzdrowiciel Filch. Cała grupa spędza noc w jednej z karczm należącej do rodziny niziołków. Tam jednak zostają zaatakowani przez Nadrasę- stowarzyszenie elfów, którzy nie zgadzają się z polityką Victoricki i chcą ją wyeliminować. Złotowłosa głosi bowiem, jakoby wszystkie rasy były sobie równe.
Po wygranej walce w karczmie, cała drużyna uzyskuje eskortę strażników, którzy mają pomóc im przedostać się do Gild-Aldenu. W owym mieście ma odbyć się aukcja, na której dziewczynka zamierza sprzedać cenne artefakty magiczne. Za zdobyte pieniądze miałaby bowiem kontynuować podróż i głoszenie równości rasowej. Godrick zgadza się dołączyć do grupy, podobnie jak Kruczowłosa- kobieta bard o podłym charakterze.
Grupa zostaje uzbrojona na wszelki wypadek, po czym jedzie karocą do Ogriss, pierwszego miasta na drodze do Gild-Aldenu. Tam krasnolud zostaje schwytany przez członków Nadrasy, którzy chcą zdobyć od niego informacje odnośnie Victoricki. Mężczyzna jednak nie zdradza swoich towarzyszy i cała drużyna bezpiecznie opuszcza miasto.

Wpisów w rozdziale: 21
Rzutów ogólnie: 42
Rzutów pozytywnych: 28
Rzutów negatywnych: 14


Christopher Flamesong

Rozdział I: Rekrut

Christopher jest synem Krasha Flamesonga, Głównego Ambasadora Królestwa Aleksandrii. Na dworze jest poniżany i zgodnie ze zwyczajem swego rodu, zostaje wysłany do wojska, by odbyć tam roczną służbę. Na miejscu zostaje przywitany przez Głównego Dowódcę, Severyna Goffena. Rekrut decyduje się przystąpić do tzw. Szkoły Specjalistycznej, gdzie uczyć miałby go Henry Hollberg, krasnolud. Podczas próbnej walki Chrisa z Hollbergiem, chłopcu udaje się zabłysnąć na oczach całego obozu. Dobra passa nie trwa jednak wiecznie, gdyż tego samego wieczoru staje się ofiarą Goffena i jego podopiecznego- osiłka o imieniu Golgota.
Henry zabiera jednak stamtąd chłopaka i razem ruszają na południe, do wioski Dank Tonkh. Po drodze krasnolud uczy go wielu przydatnych rzeczy. Gdy docierają na miejsce, ruszają do gospody "Pod Kowadełkiem", gdzie ma miejsce strzelanina. Christopher zostaje tam ranny w nos, a brzydka blizna ma od tej chwili szpecić jego twarz.
Po wszystkim chłopak przeprowadza rozmowę z Hollbergiem, który zabarykadował się w budynku razem ze swoimi ludźmi. Mężczyzna chce wręczyć rekrutowi dokumenty, które potwierdzą, że przeszedł on już służbę wojskową i może wracać do swojego szlacheckiego życia. Młodzieniec jednak odmawia i zostaje z krasnoludem.

Wpisów w rozdziale: 18
Rzutów ogólnie: 41
Rzutów pozytywnych: 17
Rzutów negatywnych: 24


Rogan gro Kharz

Rozdział I: Zasadzka

Rogan, dowódca jednej z bandyckich band w Gild-Aldenie, dostaje nietypowe zadanie: musi zaaranżować spotkanie między Królową Kier, panią Gildii Złodziei, a bękartem samego Króla Aleksandra XXI. W tym celu udaje się do jednej z miejscówek Gildii, gdzie podejmuje rozmowę z enigmatycznym błaznem Deja Vu. Pajac wyjawia orkowi, że siedziba Królowej Kier mieści się na ulicy Winorośli, w jednej z wielu willi.
Kharz zbiera swoich najlepszych ludzi i rusza na spotkanie z panią Gildii Złodziei. Gdy jednak dociera na miejsce, okazuje się, że wpadł w pułapkę Deja Vu. Najlepsi ludzie orka tracą życie, a sam Rogan zostaje uratowany przez pozostałych członków swojej bandy. Nim jednak traci przytomność, udaje mu się zabić błazna.

Wpisów w rozdziale: 8
Rzutów ogólnie: 22
Rzutów pozytywnych: 9
Rzutów negatywnych: 13
»Zamieszczono 02-02-2019 21:360
Zgłoś!
Kliknij tutaj aby odpisać