Autor   Post  
Administrator
Mistrz Gry
Status Status
SŻ3840
PD: 2373
PostID #4991
Odsłona 1 Wśród mych ksiąg opasłych zbiorów Jest historia znana z forum. Byli wśród userów zbóje, po kolana mieli ... noże. Była w kadrze tam dziewczyna, -podopieczna to admina, co nie znała cnoty granic, nie dawała... warna za nic. Gdy się o tym zbój dowiedział, to na bani zrobił przedział, i do bandy tak powiada: Trza odwiedzić córę dziada. Owy zbój się zowie, znano, że jest mocny w słowie. Powziął on za szczyt ambicji by dołączyć koalicji, co w zadaniu znakomicie ma obrzydzić Mio życie. Gwardia jego -mocne straże. Ja ci nicki ich ukażę: Jest Filozof, co na skyrim dużo myśli, mało dymi. Jest Sebastian co w swym domu ma tajemnic znanych komu. Jest Atulack - smok czatowy, oraz inne mądre głowy. Gdy panowie przesadzili, jako do mnie byli mili, dołączyłam w stronę sporu - utworzyłam ruch oporu. Tu jedyny sprawiedliwy powód poznał ich prawdziwy więc Kapitan razem z Luną sprawiedliwą szarpią struną.
»Zamieszczono 07-03-2012 22:130
Zgłoś!
Status Status
SŻ88
PD: 46
PostID #5017
brawo *brawo*
»Zamieszczono 08-03-2012 13:010
Zgłoś!
Status Status
SŻ
PD:
PostID #5359
W końcu o tym wiersz :) . Kto podłoży nuty? Będzie niezła piosenka :D . Może nawet teledysk? :)
»Zamieszczono 11-03-2012 11:260
Zgłoś!
Status Status
SŻ
PD:
PostID #14623
Niezłe,niezłe.
»Zamieszczono 06-08-2012 21:130
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać