Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #48227
Zmiany. Czasem bywają dobre (nie mylić z tą obecną polityczną "dobrą zmianą"), innym razem złe. My jednak zadbaliśmy o to, by były jak najlepsze! O pierwszej części rewolucji, pisałem już tutaj i już wtedy obiecałem, że to nie koniec nowości.
Obrazel
źródło: almamarket.pl
.
Luna postanowiła zaczarować klawiaturę i stworzyć Generator Kart Postaci, dzięki któremu to wasz bohater będzie opisywał swoje przygody w sesji, oczywiście za pomocą waszych rąk. Mamy nadzieję, że ten system pozwoli wam jeszcze lepiej wczuć się w postać, zżyć z nią, polubić lub znienawidzić, a na pewno lepiej przeżywać przygody, które ją spotkają.
.
Nowością jest również pojawienie się opisu autorskiego świata Naruntii, w którym nie zabrakło absolutnie niczego. Możecie poznać każdy kraj, jego historię, faunę i florę, która go zamieszkuje, a także religię i obyczaje. Autorka, czyli Luna, przygotowała dla was również wirtualną podróż „Palcem Po Mapie”. – Odwiedź Naruntię
Psst! Naruntia nie musi być jedynym autorskim uniwersum na SSRPG! Jesteśmy otwarci na promowanie naszych użytkowników i pomoc w rozwijaniu ich kreatywności. Dlatego, jeśli przedstawisz nam stworzony przez siebie świat, może się on znaleźć tuż obok zaproponowanego przez nas, czyli w panelu w prawym górnym rogu.
.
Kolejną istotną zmianą jest rewolucja w jednej sesji głównej na naszym portalu. Postacie Trójlasu mogą kontynuować swoją przygodę w sesji o nazwie Kron która została oparta na naszym nowym uniwersum. Bohaterowie dawnej sesji są obecnie dostosowywani do naruntyjskiego świata, więc możecie mieć pewność, że rozgrywka będzie kontynuowana!
Dla graczy, którzy dopiero do nas trafili, pozostawiliśmy archiwum Trójlasu, więc możecie śmiało zapoznać się z historią postaci sprzed zmian.
.
Jak na pewno już zauważyliście, dotknęły nas również zmiany kosmetyczno-organizacyjne. Po prawej stronie pojawił się nowy panel operacyjny strony, w którym zostały zebrane wszystkie generatory (kart postaci, imion i rzutów) oraz link do nowego uniwersum. Stworzone przez was Karty Postaci, będą wyświetlały się również po prawej stronie pod listą najnowszych tematów. Oprócz tego, w profilu każdego z was pojawią się odnośniki do KP waszych bohaterów.
.
Impreza na SSRPG trwa w najlepsze! Mamy dla was szereg nowych sesji PBF i PBC - tutaj, zabawy forumowe i czatowe, ankiety i inne! Każdy znajdzie tu coś dla siebie!
Zapraszamy!
»Zamieszczono 25-10-2016 22:330
Zgłoś!
Kliknij tutaj aby odpisać