Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #48651
Po sporym zamieszaniu i euforii, w jaką wprawiły nas urodziny strony, pora wrócić do rzeczywistości. Na szczęście niekoniecznie szarej. Choć ten rok zbliża się ku zakończeniu, twórcy i deweloperzy gier przygotowali dla graczy jeszcze kilka niespodzianek, które mniej lub bardziej umilą nam końcówkę listopada oraz grudzień.
W dniu dzisiejszym, akurat przed wieczorem andrzejkowych wróżb i zabaw z woskiem, swoje premiery ma kilka gier, o których warto byłoby wspomnieć.
.
Obrazel
źródło: nichegamer.com
.
Pierwsza z nich to Darksiders Warmastered Edition, robiąca ukłon ku graczom pecetowym. Jest to popularny w ostatnich czasach remaster gry z roku 2010. Niestety lub stety, jedyne co w grze się zmieniło to oprawa wizualna, w tym tekstury i rozdzielczość. Dla tych, którzy tytuł widzą pierwszy raz – gracz wciela się w jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, który staje się ofiarą spisku, doprowadzającego go do stanowczo zbyt wczesnego końca świata oraz wojny między niebem a piekłem. Ofiara, jak to ofiary mają w zwyczaju, zostaje mocno ukarana za falstart z końcem świata i traci większość swoich mocy, przy okazji otrzymując szansę na odszukanie winnych i wymierzenie odpowiedniej kary.
.
Obrazel
źródło: gamesguru.org
.
Drugą produkcją zasługującą na moment uwagi jest Final Fantasy XV, czyli bardzo długo, bo aż 10 lat, oczekiwana kolejna część kultowej już serii gier jRPG, zapoczątkowanej w 1987 roku. Fabuła rozgrywać się będzie w fikcyjnym mieście Eos i skupi w sobie losy młodego księcia Noctisa Lucisa Caelum. Ród głównego bohatera od wielu pokoleń rządzi rozwiniętym pod względem technologii, miastem-państwem o nazwie Lucis, którego największym wrogiem jest silnie zmilitaryzowane Imperium Niflheim.
.
Obrazel
źródło: antyweb.pl
.
Trzecim tematem na dziś jest premiera Watch Dogs 2, kontynuacji pierwszej części z 2014 roku, której fabuła oparta jest na hakowaniu urządzeń komunikacyjnych oraz miejskiej infrastruktury. W drugiej odsłonie twórcy przenoszą akcję do San Francisco, rozluźniając nieco podejście do opowiadanej historii, która w poprzedniczce dała się odczuć jako zbyt poważna. Gracz wciela się w Marcusa Hollowaya, hakera z grupy Dedsec, która prócz oczywistej walki z Centralnym Systemem Operacyjnym (ctOS), ma na celu dobrą zabawę.
.
Jeśli ktokolwiek z was ma zamiar zagrać, w którąś z wymienionych produkcji, zachęcam do podzielenia się późniejszymi wrażeniami i opiniami!
.
Chcesz zagrać, ale jeszcze nie kupiłeś swojej gry? Poniżej, specjalnie dla ciebie, zamieszczam linki do sklepów! Darksiders Warmastered EditionZamów grę! Final Fantasy XV Zamów grę! Watch Dogs 2Zamów grę!
»Zamieszczono 29-11-2016 00:180
Zgłoś!
Kliknij tutaj aby odpisać