Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #48953
Styczeń pożegna nas jutro niezbyt przyjemną temperaturą (zwłaszcza dla ciepłolubnych osób) i cudowną smogową aurą. Na tapetę wpadło również kilka mniej lub bardziej istotnych nowinek. Oto wybrane z nich.
.
Obrazel
źródło: gram.pl
* *Jutro ucieszą się kolekcjonerzy gier w wersjach pudełkowych, do których po długich miesiącach dołącza szósta odsłona gry Hitman z przygodami agenta 47. .
*Mniej optymistyczną informację dostarczyło studio Massive Entertainment, które zakomunikowało, iż w grze Tom Clancy’s The Division pojawi się opcja wykupienia nowej waluty tzw. Premium Credits, dostępnej za dodatkową opłatą pieniężną. Wirtualne kredyty mają służyć m.in. do kupowania drobnych rzeczy jak skórki na bronie, ubrania, plecaki itp. .
*Gra Sniper Elite 4, której premiera odbędzie się w 14 lutego (doskonała opcja na wieczór dla singli), nie będzie dostępna w wersji pudełkowej na komputery personalne. Dla pocieszenia – nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Właściciele PC-ów będą musieli zadowolić się wersją cyfrową z platformy Steam. .
*Odrobinę zawiedzeni będą mogli się czuć fani oczekujący na premierę Mass Effect: Andromeda. Gra nie została wyposażona w funkcję cross-play, a co za tym idzie nie zagramy wspólnie z użytkownikami innych platform. Graczy pecetowych ucieszy natomiast fakt, że wersja na komputery nie będzie posiadała stałego limitu klatek na sekundę, a dodatkowo otrzyma możliwość swobodnej konfiguracji pola widzenia. Premiera odbędzie się 21 marca. .
*Targi QuakeCon 2017 zostały przesunięte w czasie w stosunku do roku ubiegłego. Impreza zwana „największym na świecie LAN-party”, po raz 22 odbędzie się między 24 a 27 sierpnia w Dallas. To o blisko miesiąc później, ponieważ poprzednia edycja została zorganizowana na początku sierpnia.

»Zamieszczono 30-01-2017 14:020
Zgłoś!
Kliknij tutaj aby odpisać