Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #49040
Pani Zima postanowiła nas opuścić wyjątkowo szybko w tym roku, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Wiosna to czas, w którym wszystko budzi się do życia takie świeże i niewinne. Możemy pisać w wiosennym rozdziale ciąg dalszy naszych rpgowych historii. Na dobry początek marca kilka nowinek ze świata gier.
.
Obrazel
źródło: nintendo.com .
* *W piątek (3.03) swoją premierę miała nowa konsola – Nintendo Switch. W naszym kraju ceny sprzętu mieszczą się między 1400 a 1500zł, a w ofercie znajdziemy wersję szarą lub z kolorowymi kontrolerami Joy-Con. O tym, czy warto zaopatrzyć się w nową zabawkę Nintendo, zdecyduje m.in. chęć wsparcia jej przez producentów gier. Pozycją promującą konsolę jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
.


* *W ten weekend odbyła się jedna z największych „growych” imprez organizowanych w Polsce. Mowa o Intel Extreme Masters 2017. Katowice po raz kolejny stały się centrum wszechświata graczy. Spodek odleciał z kompletem pasażerów m.in. prezentujących, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, popularne cosplay’e, czy śledzących zmagania ulubionych drużyn grających w Counter Strike: Global Offensive, StarCraft II, Heroes of the Storm, czy League of Legends (w tym roku, zawody odbyły się tydzień wcześniej).
.


Obrazel
źródło: apynews.pl .
* *W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat gry Mass Effect: Andromeda, której premiera przewidziana jest na pierwszy dzień wiosny (oraz dzień wagarowicza, jakże idealnie). Chodzą słuchy, że gra będzie niczym miękka pornografia, ze względu na dobrze dopracowane i gorące sceny łóżkowe oraz szeroki wybór potencjalnych miłosnych partnerów.
.


* *Ostatniego dnia lutego zadebiutowała nowa gra od Sony Interactive Entertainment o tytule Horizon Zero Dawn. Gracze wchodzą w skórę młodej dziewczyny, poszukującej rozwiązania tajemnic dawnej cywilizacji oraz swojego przeznaczenia.

»Zamieszczono 05-03-2017 20:260
Zgłoś!
Kliknij tutaj aby odpisać