Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #49110
Wiosna zdecydowanie wkroczyła już do naszego życia. Możemy spokojnie zapomnieć o śniegu i wszechobecnej szarości, by nareszcie cieszyć się nieśmiało jeszcze zieleniącą się florą. Początek kwietnia, prócz słońca i błękitnego nieba, przynosi nam również kilka nowych wiadomości.
. Obrazel
źródło: gamedot.pl .
* *Studio CDP zapowiedziało, że z racji poczynienia ogromnej inwestycji w markę Wiedźmin, rozważy stworzenie kolejnej dużej odsłony popularnej serii. Nie ma jednak co mydlić oczu, ponieważ na kolejną część gry przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Na 2018 rok została bowiem zapowiedziana premiera gry Cyberpunk 2077.

* *Kolejnej części doczeka się również pewna kultowa gra z 2001 roku. Mowa o Original War studia Bohemia Interactive. Druga odsłona połączy w sobie strategię RTS oraz RPG. Akcja bitew ponownie będzie rozgrywać się w prehistorycznych syberyjskich lasach i na stepach. Premiera również planowana jest na rok 2018.

* *Zespół Bungie, twórca hitu Oni z 2001 roku, zapowiedziało drugą odsłonę swojej gry o tytule Destiny. Wiadomo już, że tytuł będzie dostępny na PC, PS4 oraz Xbox One. Premiera przewidziana jest na 8 września.

.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=3_7MTANOg-E[/video]
źródło: youtube.com kanał destinygame
.
* *Swojej zapowiedzi doczekał się także Total War: Warhammer II studia Creative Assembly. Gracze otrzymają możliwość kierowania jedną z czterech ras w zaciętym konflikcie o kontrolę nad Wielkim Wirem. Co ciekawe, osoby posiadające poprzednią część będą mogły rozegrać kampanię na połączonej mapie strategicznej z obu odsłon gry. Produkcja dostępna będzie wyłącznie na PC.

»Zamieszczono 02-04-2017 17:130
Zgłoś!
Kliknij tutaj aby odpisać