SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18

[ Wpisy: ]   Poprzednia   1, 2, 3, ... ... 1102, 1103, 1104,   Następna  

Autor Wiadomość
Data 23.01.2019
Mudrost
21:28:19 Mudrost przywitał się z nią minimalnym ukłonem. Po szybkim zlustrowaniu wzrokiem, zapytał - "Takie szybkie pytanie, śpieszy się gdzieś pani?"
Gabriel
21:29:54 Gabriel -'Większośc tego nie zrozumie, ale ty tak. Jestem i nie ma mnie jednocześnie. Trwam'
Luna
21:31:30 Luna pierwszym odruchem na widok elfiego maga wyrwała się by zasłonić Nikiego, nim przypomniała sobie o dwóch kwestiach. Niki nie był dzieckiem które usiłowała w nim widzieć, a mężczyzną któremu narobiłaby wstydu. A ona sama miała suknię i upięte włosy. Słabe warunki do obrony chociażby pieska na smyczy.
Laila
21:31:56 Laila - Dobrze. To zaspokoiło moją ciekawość. - napiła się - A Dagonik zaspokoił moje pragnienie - zaśmiała się
Farika
21:32:41 Farika - Tak, muszę pomówić z ojcem.-
Mudrost
21:32:41 Mudrost widząc niepewną reakcję Luny, uśmiechnął się znikomo, po czym skierował swój wzrok ponownie na blondynkę przed sobą.
Dagon
21:33:00 Dagon uśmiechnął się do Nicole. -'Nie mam pojęcia skąd was przywiało i co pijacie, ale jeśli mikstury, to nie ma na stanie. Za to jest krasnoludzki spirytus'
Nicole
21:33:16 Nicole uznała to za dobry moment do ataku - "A nasze pragnienie też by zaspokoił?" - zapytała ciekawsko, podchodząc do nich
Nikita
21:34:11 Nikita położył dłoń na ramieniu Luny. - Podrzesz suknię i co będzie?-
Luna
21:35:03 Luna uśmiechnęła się zawstydzona. -'Wybacz. Wciąż upatruję w tobie młodszego brata Borysa, a w końcu przerastasz mnie o głowę'
Dagon
21:36:02 Dagon -'Wiesz, zależnie od rodzaju pragnień, są i takie które ja potrafię zaspokoić. Wedle woli'
Nicole
21:36:57 Nicole podniosła brew, zerkając na Dagona. - "Możecie podać kawę rozpuszczalną z mlekiem sojowym i nutką cynamonu, a nie mielibyście nawet prostej mikstury uzdrawiającej?" - uśmiechnęła się dziarsko, wyłapując kolejny interesujący szczegół.
Luna
21:38:27 Luna kłamała. Upatrywała w Nikim następcy tronu. Giselle wydawała się zbyt eteryczna by móc władać choćby kramem. Farika... nie, po prostu nie. Nadawała się na świetną gęsiarkę ale nie na królową. Co najwyżej na szefa straży. Roera lud nie przyjmie, Lexus nie żyje, a Ruslan choroba wie gdzie się szlaja. Pozostawał Niki. I chyba średnio sobie z tego zdawał sprawę.
21:40:03 Farika - Musze pomówić z ojcem- odpowiedziała na pytanie maga.
Laila
21:40:18 Laila zwróciła się do Nicole - Za odpowiednią dopłatą można tu dostać takie specyfiki
Dagon
21:40:46 Dagon -'Podobnie jak mogę skonstruować urządzenie absorbujące energię eteryczną ale nie wstawię go do świata pełnego duchów' - odpowiedział.
Mudrost
21:41:19 Mudrost powstrzymał się przed zawiedzionym westchnięciem - "A jest tu ktoś, z kim mógłbym na spokojnie porozmawiać? Interesuje mnie mnóstwo aspektów tutejszego świata. Między innymi lokacje, do których prowadzą te i inne portale"
Nicole
21:42:40 Nicole zerknęła zainteresowana na Lailę - "Jaką walutę? Podobno macie tu wszystko za darmo. Chyba, że nie jesteś stąd a mówisz o swoich usługach"
Laila
21:43:41 Laila - Czytasz ze mnie jak z otwartej księgi. Laila jestem - podała dłoń - Mogę ci wytworzyć mikstury jeśli dostarczysz mi składników
Nicole
21:47:56 Nicole zaprzeczyła ruchem głowy. - "Nie tego tym razem potrzebuje. Chodzi o pragnienie wiedzy. Chcemy się dowiedzieć dokładnie co to za miejsce, jak powstało i co tu warto odwiedzić" - spoglądała kolejno na osoby w swoim otoczeniu.
Luna
21:48:01 Luna spojrzała krytycznie na maga. -'Nie ma. Same prymitywne osobniki. ' - odpowiedziała.
Laila
21:51:05 Laila - Za barem masz właściciela tego przybytku. On jest najwłaściwszą osobą której szukasz. - wróciła wzrokiem do Dagona podając mu kubek - W razie pamiętasz gdzie mam pokój nie? - zaśmiała się podając nieco bezwładnym ruchem pusty kubek
 [ Wpisy: ]   Poprzednia   1, 2, 3, ... ... 1102, 1103, 1104,   Następna