Autor   Post  
Administrator
Mistrz Gry
Status Status
SŻ3834
PD: 2371
PostID #46135
Ja nie konkursam, ale swoje zdanie wypowiem. Wiedźmin 3 - Dziki Gon to po prostu mistrzostwo, przy okazji wyczekane. Dlaczego? Potrafi podtrzymać emocje niemal w każdym momencie. Czas nie pozwala mi na granie, więc z wypiekami na twarzy śledzę gameplaye. Trudno wybrać najlepszą grę bo twórcy w tym roku naprawdę się postarali, a i tytułów do oceny nie zabrakło. W tym również tytułów których nikomu przedstawiać nie trzeba - niektóre nawet budzące łezkę sentymentu na wspomnienie kochanego PSX i jego wielkich początków, właściwie legend świata gier. Kto czuje zaskoczenie, że mój wybór nie padł na Assassin's Creed - Syndicate? Chyba nawet ja.
»Zamieszczono 31-12-2015 10:080
Zgłoś!
Status Status
SŻ16
PD: 11
PostID #46136
Wiedźmin 3! Wiedźmin 3! Bo Geralt bo Triss bo Ciri bo... wszyscy !!
»Zamieszczono 01-01-2016 15:440
Zgłoś!
Status Status
SŻ45
PD: 23
PostID #46138
Fifa 16, Fifa 16 i jeszcze raz Fifa 16. Pozytywne zaskoczenie ze strony "Elektroników" na PS3. Super grafika w porównaniu do poprzedniczki. Jako fan tej gry nie mogłem sobie tego tytułu odpuścić też w ubiegłym roku. Mam 10-letnie doświadczenie w byciu “Fifowcem” :). Dużo łatwiej w tej odsłonie mijać rywali przez co szybciej docierasz pod bramkę rywala i strzelisz gola (o ile trafisz w kierunku bramki :) ). Bardzo spektakularnie wychodzą też strzały z dużej odległości przez co można się zachwycać bramkami strzelonymi z 37 metrów. Godna polecenia gra wszystkim, którzy lubią piłkę nożną i bycie menedżerem w trybie Ultimate Team. Mój nick to KOTOPSY zapraszam :) Ravanox out
»Zamieszczono 02-01-2016 14:200
Zgłoś!
Status Status
SŻ
PD:
PostID #46141
Heroes of might and magic 3. Dlaczego? Ponieważ w styczniu 2015 roku wyszła wersja HD podstawki, więc herosi liczą się jako tegoroczna gra.
»Zamieszczono 05-01-2016 18:500
Zgłoś!
Status Status
SŻ
PD:
PostID #46148
Z racji tego, że mamy już 6 stycznia, zgodnie z zapowiedzią, temat zostaje zamknięty. Dziękuję serdecznie za udział wszystkim chętnym, chociaż dużo was nie było. Prawdziwa elyta :D Wyniki zostaną podane dnia 10 stycznia br. Pozdrawiam!
»Zamieszczono 06-01-2016 21:260
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać