Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #46937
[center]Witajcie. Wiem, wiem, odrobinę was ostatnio zaniedbałem z powodów osobistych, dlatego news pojawia się po dłuższym odstępie czasu, niż zwykle. Przepraszam was za to – wiem, że mi tego i tak nie wybaczycie.
Na dziś mam dla was kilka mniej lub bardziej interesujących informacji (oczywiście spóźnione, bo już dawno o nich wiecie). Ale do rzeczy.
Obrazel
źródło: mirrorsedge.com
Za nieco ponad tydzień, bo 9 czerwca, odbędzie się premiera drugiej części interesującej gry Mirror’s Edge z podtytułem: The Catalyst. Przypomnijmy, że pierwsza odsłona tej produkcji, z roku 2009, opowiada nam historię czarnowłosej dziewczyny o imieniu Faith. Poczynania bohaterki podczas rozgrywki obserwujemy wyłącznie z perspektywy pierwszej osoby. Świat, w którym znajdujemy się to rozległe miasto, gdzie anonimowość została dawno zapomniana, a każdy człowiek jest nieustannie monitorowany przez totalitarny rząd. Po oskarżeniu o zabójstwo, jakie pada na siostrę głównej bohaterki, musimy dowieść, że jest ona niewinna. Charakterystyczną cechą tej gry jest system przemieszczania się, oparty na znanej i widowiskowej sztuce le parkour.
O części drugiej – The Catalyst, pozwolę sobie napisać w dniu jej premiery. Zanim jednak ona nastąpi w eter poszła wiadomość o rzekomych planach nakręcenia serialu telewizyjnego Mirror’s Edge. Choć nie wiadomo nic na temat aktorki, mającej zagrać główną rolę, ani o samej premierze, serwis Deadline poinformował o nabyciu przez firmę Endemol Shine Studios praw do nakręcenia produkcji.
Obrazel
źródło: miastogier.pl
Wspominając zaś głośną i wyczekiwaną premierę Uncharted 4: Kres Złodzieja, teraz z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że studio Naughty Dog kolejny raz zasłużyło na wielki pokłon i brawa. Mimo iż grę można zaliczyć do kategorii prawdziwych ‘exclusive’ów’ z uwagi na to, że została wydana tylko na PS4, ale dla niej naprawdę warto chociaż wypożyczyć sobie od kogoś konsolę i dać się porwać przygodzie z Nathanem Drake’m. Piękna grafika, absorbująca historia i dynamiczna rozgrywka zapewniły świetny start sprzedaży. W pierwszym tygodniu od premiery sprzedany nakład przekroczył liczbę 2,7 milionów egzemplarzy!
W polskiej wersji językowej nie zabrakło także pewnego miłego „smaczku” od Pana Jarosława Boberka, który ponownie wcielił się w głównego bohatera – uważni gracze, na pewno wiedzą o co chodzi. J
Uncharted 4 można uznać za mocnego pretendenta do gry roku 2016.
Obrazel
źródło: antyweb.pl
Podsycaniu emocji nie odpuszczają również twórcy wyczekiwanej przeze ze mnie i wielu gry. Chodzi oczywiście o Mafię 3. W sieci udostępniony został materiał, w którym twórcy opowiadają i pokazują życie miasta, w którym znajdziemy się już 7 października tego roku. Mowa o Nowym Orleanie, który w produkcji studia Hangar 13, został odwzorowany pod nazwą New Bordeaux.
Film znajdziecie poniżej.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=oq5cqQG3m8g&feature=youtu.be[/video]
źródło: youtube.com - Official 2K UK
Jesienią tego roku zagramy również w coroczną produkcję od Konami – Pro Evolution Soccer 2017, czyli popularnego PES’a. Choć gra, tak jak poprzedniczka, oparta będzie na tym samym silniku, studio zapowiedziało nowość w mechanice gry. Mowa o tzw. „Real Touch”, który ma wiernie odwzorowywać wiele sposobów na otrzymanie i kontrolę podania, uwzględniając przy tym prawdziwe zachowania piłki oraz zagrania piłkarzy.
Obrazel
źródło: gram.pl
News rekordowo długi jak na mnie. Dziękuję wszystkim, którzy dotrwali i przeczytali – jesteście wielcy! Piszcie do mnie, o jakich grach chcielibyście przeczytać, jakie tytuły leżą wam na sercu.
OGROMNE podziękowania dla RAVANOX'a za zebranie materiałów!
[/center]
»Zamieszczono 30-05-2016 18:500
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać