Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #47903
[center]Już jest! Gra, na którą czekałem, jak na dorwanie się do zabawki z jajka niespodzianki. Gra, której losy śledzę z wypiekami na twarzy, odkąd studio 2K Czech, odpowiedzialne za poprzedniczki, zostało zamknięte. Gra, której bohaterowie kierują się zasadą: „rodzina to nie ludzie, u których się urodziłeś – to ludzie, za których jesteś gotów zginąć”.
.
[/center]
[center]Obrazel
źródło: sciagnij-gre.pl
[/center]
[center].
Tak, proszę państwa – w dniu dzisiejszym swoją premierę ma Mafia III!
Przypomnijmy, że seria została zapoczątkowana w 2002 roku przez historię Thomasa Angelo, młodego taksówkarza z Lost Heaven, który przez swoją odwagę i dużą chęć zarobienia konkretnych pieniędzy, dostał się do gangsterskiej rodziny Dona Salieri. Akcja gry działa się w latach 30-tych ubiegłego wieku. Fani gry wiedzą, że Angelo nie skończył zbyt dobrze. Po złożeniu zeznań przeciwko mafii i otrzymaniu statusu świadka koronnego, został (jak okazuje się w drugiej części gry, o której za moment) przeniesiony do miasta Empire Bay i tam zastrzelony przez najlepszego przyjaciela protagonisty z gry opatrzonej „dwójką”.
Dzięki temu sprytnemu nawiązaniu, fabuła pierwszej części zazębia się z drugą, co bardzo dobrze obrazuje, że mafia w tamtych czasach, miała mnóstwo kontaktów i sumiennie przykładała się do wywiązywania się z przysług dla innych rodzin. .
[/center]
[center][video]https://www.youtube.com/watch?v=39F_iSWzH50&feature=youtu.be[/video]
źródło: youtube.com – kanał Cenega Polska
.
[/center]
[center]Na kontynuację klimatycznych wydarzeń z szeregów Cosa Nostry musieliśmy czekać aż do roku 2010, kiedy została wydana Mafia II. Jej głównym bohaterem został Vito Scaletta, młody Sycylijczyk, który jako mały chłopiec wyemigrował z rodziną do Ameryki, a konkretnie do, wspomnianego już, Empire Bay. Niestety amerykański sen późnych lat 40-tych i 50-tych, okazał się raczej koszmarem. Właściwa akcja gry rozpoczynała się po zakończeniu przymusowej, bo odbytej zamiast kary więzienia, służby wojskowej głównego bohatera. Młody Scaletta, który ciągle żyje pod presją, niepopełniania błędów ojca, szybko schodzi na drogę przestępstwa, a w miarę upływu czasu, staje się pełnoprawnym członkiem rodziny Falcone. Zakończenie wspólnej historii Vito i jego najlepszego przyjaciela, Joe Barbaro, przez te 6 lat pozostawało niejasne. Miejmy nadzieje, że Mafia III odpowie na pytania z przeszłości.
.
[/center]
[center]O samym zarysie fabuły nowej gry, pisałem już tutaj. Podczas oczekiwania na premierę, pojawiło się wiele kontrowersji związanych z podobieństwami nowej Mafii do sandboxowego GTA. Teraz możemy przekonać się, czy wątpliwości były słuszne.
.
Zapraszam was do New Bordeaux, na klimatyczną opowieść Lincolna Clay’a o zdradzie, zemście i lojalności, jakiej możemy pozazdrościć bohaterom tamtych czasów.
.
Grę możesz zamówić przechodząc na stronę w linku poniżej.
.
Bądź też na bieżąco z grą i wydarzeniami wokół niej.
[/center]
»Zamieszczono 07-10-2016 00:030
Zgłoś!
Status Status
SŻ1
PD: 1
PostID #47922
Widze redaktorzy nie śpią i są na bieżąco. Grało się, grało. Dzięki za link.
»Zamieszczono 07-10-2016 09:470
Edytuj
Status Status
SŻ1
PD: 1
PostID #47936
Świetny artykuł, jeszcze lepszy temat, i najlepszy hound ;) News atrakcyjny wizualnie (bardzo dziękuję za link), mądrze i przemyślanie zestawione ze sobą słowa- to wszystko tworzy najlepszy news jaki mogłam tutaj przeczytać! Co do tematu, Mafia III urzekła mnie od samego początku, może to przez znajomość fabuły, historii powstania gry czy słabości do takich klimatów. Mam ogromną nadzieję, że twórcy tak jak w drugiej części połączą dobrą grafikę, wyrafinowaną muzykę przez którą aż się nie chce wysiadać z aut, no i oczywiście cuda motoryzacji tamtych lat, które bezsprzecznie skradły sobie moje serce. Czekam niecierpliwie na pierwszą opinię po zagraniu w Mafię III- a może i let's play?
»Zamieszczono 08-10-2016 21:560
Edytuj
Status Status
SŻ
PD:
PostID #47937
Dziękuję Ci bardzo Marilyn za tak miły komentarz.:) Dzięki też dla osoby, która była tu tylko "przejazdem". Opinia po obejrzeniu i zagraniu (jak już nabędę swoją grę) pewnie się pojawi. Od let's playów mamy o wiele lepszych ode mnie, znanych i lubianych youtuberów. Jeśli chodzi o początek gry, który już oglądałem - czuję się zahipnotyzowany klimatem, muzyką, samochodami i świetnymi angielskimi głosami bohaterów!
»Zamieszczono 08-10-2016 22:070
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać