Autor   Post  
Status Status
SŻ
PD:
PostID #48614
Tak tu pusto, chyba trzeba was ośmielić. :D Oto 5 powodów, dla których ja lubię SSRPG: 1. Strona jest czytelna, a z moim "sokolim" wzrokiem to bardzo ważne! 2. Świetni ludzie i genialna atmosfera - tak, to o was wstydliwi użytkownicy! 3. Moje uprawnienia (Dzięki Luna!) 4. Możliwość rozwijania kreatywności i umiejętności pisania, co w moim dziale akurat bardzo się przydało. 5. Powód najważniejszy - lubię tę stronę za to, że po prostu jest. :)
»Zamieszczono 16-11-2016 20:010
Zgłoś!
Status Status
SŻ16
PD: 11
PostID #48623
1. Bo ja tu jestem xD Nie no dobra powyższy to będzie punkt zerowy tzw "przyklejony" żeby go przypadkiem ktoś nie pominął.. i ta moja skromność ja zwykle zresztą 1.(Prawdziwy) Atmosfera i użytkownicy tegoż zacnego forum 2. Administracja i karda ogółem( wiem że to tez podciąga się pod pkt 1 ale przyznajcie - zasługują na wyróżnienie ;p 3. Layout strony(żadna z odwiedzanych mi stron nie jest moim zdaniem aż tak bardzo klimatyczna, a widziałem ich dużo ;)) 4. Mnóstwo dobrej rozrywki 5.Całokształt ( bo gdyby wyjąć choć jeden z tych punktów strona nie była by taka sama jak jest czyli aż tak zacna
»Zamieszczono 17-11-2016 23:170
Zgłoś!
Status Status
SŻ88
PD: 46
PostID #48624
1. Luna i KF, których mogę nawet porównać do takich moich rodziców ^^ 2. Atmosfera. Szczerze i bez bicia przyznam się, że czuję się tutaj lepiej niż w domu :) 3. PBFy - trzeci najważniejszy powód. Kocham tutaj grać :3 4 Nowy generator kart :D 5. Placki w karczmie!
»Zamieszczono 17-11-2016 23:180
Zgłoś!
Status Status
SŻ100
PD: 107
PostID #48627
1. Ciekawe PBFy, dzięki którym tu w ogóle trafiłam 2. Ludzie, z którymi można pogadać (co się naprawdę nie zawsze zdarza) 3. Wygląd strony, bardzo klimatyczny 4. Ogólna atmosfera 5. Placki, które się dzięki mnie pojawiły :p
»Zamieszczono 17-11-2016 23:520
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać