SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18

Nowy temat Odpowiedz
 [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Maziajki & Arty by Aceris
Nr:#1  Post Zamieszczono: 26 lis 2016, 16:22 
Patron SSRPG
Awatar użytkownika
Kobieta
Dziś się bawię
BEATRYCZE x MEHIM
kokonik i osiłek
dziedziczka fortuny i poszukiwany pirat
krew Grace O'Malley i były stolarz
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Przecież mnie znasz na pamięć, przecież to wszystko wiesz.
Mogę, ot tak, zostawić ten świat i biec za tobą, biec...

*

*Beatrycze wzięła kubek i od razu wypiła połowę zawartości. -To kto wygrał?- zapytała.
*Mehim 'Nie dokończyliśmy. Z punktów, ty'
*Beatrycze spoglądała na niego. Po chwili przyłożyła palec do swojego policzka. -No to gdzie mój pocałunek?- zapytała. Najwyraźniej kolejne piwo dało jej odwagę.
*Mehim uśmiechnął się do niej. 'Sądziłem że to będzie nagroda dla mnie jeśli przegrasz' - powiedział. Jednak, słowo się rzekło. Nachylił się do jej policzka, całując delikatnie. Przyglądał się jej, nachylony. Myślał o czymś intensywnie. Ale nie powiedział nic.
*Beatrycze faktycznie nie zrozumiała, ale wycofać się nie mogła. Zachichotała, kiedy połaskotał ją zarostem podczas pocałunku. Delikatnie się zarumieniła, kiedy ciągle był nachylony.

#aesthetic picspam #pbc #relationship: lovers

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Maziajki & Arty by Aceris
Nr:#2  Post Zamieszczono: 26 lis 2016, 16:43 
Patron SSRPG
Awatar użytkownika
Kobieta
Dziś się bawię
ESSY x ALEKS
złodziejka i asasyn
artystka i kapitan
niesubordynowana zołza i arogancki skurwysyn

Breathe Of Life
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Miłość bowiem żąda odrobiny przyszłości, a myśmy mieli tylko chwile

*
*Aleks zamyślił się. 'Gdy spoglądam na swoją przyjaciółkę, teraz na ciebie, zadaję sobie pytanie co sprawia, że na pozór delikatna kobieta wybiera niebezpieczne życie'
*Essy - Nikt nie lubi nudy, a to że jesteśmy słabsze nie znaczy, że nie pragniemy ekscytacji i przygody w takim samym stopniu, co mężczyźni.
*Aleks 'Ekscytacje bywają najróżniejsze. Ludzie też. Z jakiegoś powodu większość kobiet woli siedzieć w domu' - powiedział. 'Nie próbuję tego oceniać. Raczej... zrozumieć. Mam brata. Czasem nas mylą. Z tym że on woli domowe pielesze i nawet konno nie zaryzykuje. Musi być coś co sprawia że człowiek gna przed siebie.
*Essy - Chyba masz rację - wzruszyła ramionami. - Jest coś takiego, ale trudno to określić. Masz to ty, mam to ja, ma to twoja przyjaciółka... I nic się z tym nie da zrobić. A inni, co tego nie mają, nie zrozumieją.
*Aleks założył ręce za głowę i oparł się mocno o krzesło, wychylając do tylu. 'Chyba wiem' - powiedział. wrócił do normalnej pozycji by znów zapełnić szklanki.
*Essy - A to może być ciekawe. Słucham - podstawiła szklankę bliżej.
*Aleks 'Gdy los porzuca człowieka, ten uderza o dno. Pije, szaleje. Później wraca na swoje miejsce. Pokorniejszy. Gdy to człowiek porzuci los, gna przed siebie aż z powrotem odnajdzie.' - upił świeżo nalanego rumu.
*Essy - To brzmi szalenie... I prawdziwie. Trzeba dużej odwagi, by porzucić swój los i wtedy wszystko inne już nie wydaje się takie straszne - bawiła się szklanką.
*Aleks roześmiał się. 'Przetrwają najsilniejsi. Albo to my władamy losem, albo on nami' - podniósł szklankę w geście toastu.
*Essy - Ciągnąć los za nos, to moja dewiza - stuknęła szklanką w jego szklankę.
*Essy - Czasem tylko tak głupio wychodzi, jak człowiek próbuje przed samym sobą uciec... - wypiła. - Niedorzeczne i głupie.
*Aleks zagapił się w szklankę. Niech to szlag. Co właściwie teraz robić? Wypływać? Czekać? Zadbał już o wszystkich. Również o Amelię. Miał okazję pomyśleć o sobie.
*Aleks czuł, że utrafiła w sedno. Za dużo stracił by siedzieć i czekać aż te demony go dogonią.
*Essy - Oho. Wyglądasz jakbyś się już zbierał do ucieczki.
*Aleks 'Cholera... Spostrzegawcza jesteś. Żebyś jeszcze w żegludze tak cięta była jak w słowie, to bym cię złotem obsypał' - roześmiał się. 'Wolę nie myśleć ile już wiesz. Lub widzisz. To popsuje mi picie z radości'
*Essy - Nie bój się, nikomu nie powiem - zachichotała. Po chwili nachyliła się do niego konspiracyjnie - Czasem dobrze jest uciec. Jak chcesz, mogę podrzucić cię na smoku, dokądkolwiek zechcesz.

#aesthetic picspam #pbc #relationship: lovers

Ostatnio zmieniony 26 lis 2016, 17:09 przez Aceris, łącznie zmieniany 1 raz

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Maziajki & Arty by Aceris
Nr:#3  Post Zamieszczono: 26 lis 2016, 17:08 
Patron SSRPG
Awatar użytkownika
Kobieta
Dziś się bawię
AMELIA x MARTIN
pani i pan ogniomistrz