Autor   Post  
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #48644
BEATRYCZE x MEHIM 
kokonik i osiłek 
dziedziczka fortuny i poszukiwany pirat 
krew Grace O'Malley i były stolarz

Obrazel

Przecież mnie znasz na pamięć, przecież to wszystko wiesz. Mogę, ot tak, zostawić ten świat i biec za tobą, biec...

*

*Beatrycze wzięła kubek i od razu wypiła połowę zawartości. -To kto wygrał?- zapytała. 
 *Mehim 'Nie dokończyliśmy. Z punktów, ty'  
*Beatrycze spoglądała na niego. Po chwili przyłożyła palec do swojego policzka. -No to gdzie mój pocałunek?- zapytała. Najwyraźniej kolejne piwo dało jej odwagę. 
 *Mehim uśmiechnął się do niej. 'Sądziłem że to będzie nagroda dla mnie jeśli przegrasz' - powiedział. Jednak, słowo się rzekło. Nachylił się do jej policzka, całując delikatnie. Przyglądał się jej, nachylony. Myślał o czymś intensywnie. Ale nie powiedział nic. 
*Beatrycze faktycznie nie zrozumiała, ale wycofać się nie mogła. Zachichotała, kiedy połaskotał ją zarostem podczas pocałunku. Delikatnie się zarumieniła, kiedy ciągle był nachylony.


#aesthetic picspam #pbc #relationship: lovers
»Zamieszczono 26-11-2016 16:220
Zgłoś!
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #48645
ESSY x ALEKS 
złodziejka i asasyn 
artystka i kapitan 
niesubordynowana zołza i arogancki skurwysyn 


 Obrazel

Miłość bowiem żąda odrobiny przyszłości, a myśmy mieli tylko chwile 

*

*Aleks zamyślił się. 'Gdy spoglądam na swoją przyjaciółkę, teraz na ciebie, zadaję sobie pytanie co sprawia, że na pozór delikatna kobieta wybiera niebezpieczne życie' 
*Essy - Nikt nie lubi nudy, a to że jesteśmy słabsze nie znaczy, że nie pragniemy ekscytacji i przygody w takim samym stopniu, co mężczyźni. 
*Aleks 'Ekscytacje bywają najróżniejsze. Ludzie też. Z jakiegoś powodu większość kobiet woli siedzieć w domu' - powiedział. 'Nie próbuję tego oceniać. Raczej... zrozumieć. Mam brata. Czasem nas mylą. Z tym że on woli domowe pielesze i nawet konno nie zaryzykuje. Musi być coś co sprawia że człowiek gna przed siebie. 
*Essy - Chyba masz rację - wzruszyła ramionami. - Jest coś takiego, ale trudno to określić. Masz to ty, mam to ja, ma to twoja przyjaciółka... I nic się z tym nie da zrobić. A inni, co tego nie mają, nie zrozumieją. 
*Aleks założył ręce za głowę i oparł się mocno o krzesło, wychylając do tylu. 'Chyba wiem' - powiedział. wrócił do normalnej pozycji by znów zapełnić szklanki. 
*Essy - A to może być ciekawe. Słucham - podstawiła szklankę bliżej. 
*Aleks 'Gdy los porzuca człowieka, ten uderza o dno. Pije, szaleje. Później wraca na swoje miejsce. Pokorniejszy. Gdy to człowiek porzuci los, gna przed siebie aż z powrotem odnajdzie.' - upił świeżo nalanego rumu. 
*Essy - To brzmi szalenie... I prawdziwie. Trzeba dużej odwagi, by porzucić swój los i wtedy wszystko inne już nie wydaje się takie straszne - bawiła się szklanką. 
*Aleks roześmiał się. 'Przetrwają najsilniejsi. Albo to my władamy losem, albo on nami' - podniósł szklankę w geście toastu. *Essy - Ciągnąć los za nos, to moja dewiza - stuknęła szklanką w jego szklankę. 
*Essy - Czasem tylko tak głupio wychodzi, jak człowiek próbuje przed samym sobą uciec... - wypiła. - Niedorzeczne i głupie. 
*Aleks zagapił się w szklankę. Niech to szlag. Co właściwie teraz robić? Wypływać? Czekać? Zadbał już o wszystkich. Również o Amelię. Miał okazję pomyśleć o sobie. 
*Aleks czuł, że utrafiła w sedno. Za dużo stracił by siedzieć i czekać aż te demony go dogonią. 
*Essy - Oho. Wyglądasz jakbyś się już zbierał do ucieczki. 
*Aleks 'Cholera... Spostrzegawcza jesteś. Żebyś jeszcze w żegludze tak cięta była jak w słowie, to bym cię złotem obsypał' - roześmiał się. 'Wolę nie myśleć ile już wiesz. Lub widzisz. To popsuje mi picie z radości' 
*Essy - Nie bój się, nikomu nie powiem - zachichotała. Po chwili nachyliła się do niego konspiracyjnie - Czasem dobrze jest uciec. Jak chcesz, mogę podrzucić cię na smoku, dokądkolwiek zechcesz. 


 #aesthetic picspam #pbc #relationship: lovers
»Zamieszczono 26-11-2016 16:430
Zgłoś!
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #48646
AMELIA x MARTIN 
pani i pan ogniomistrz 
przyszłość i przeszłość 
obrończyni i grabieżca

Obrazel

Regret you? Nah.. At one point you were exactly what I needed


#aesthetic picspam #pbc #relationship: lovers
»Zamieszczono 26-11-2016 17:080
Zgłoś!
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #49650
Obrazel

- Co było piękniejszego niż jej oczy? 
- Dusza, której nie miała żadna inna.


#minimalist design #less is more #pbc #missy
»Zamieszczono 21-09-2017 13:360
Zgłoś!
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #49777
The greatest weakness
Obrazel

The inconvenient mirror
Obrazel

The dream which will end too soon
Obrazel


#pbc #alekssy #missy #javiessy
»Zamieszczono 22-11-2017 22:370
Zgłoś!
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #50631
ESSY x JAVIER
marzycielka i wojownik
złoto i srebro
magia i technologia

 Obrazel


As long as we’re together, does it matter where we go?


#aesthetic picspam #pbc #relationship: lovers
»Zamieszczono 07-09-2019 20:370
Zgłoś!
Patron
Status Status
SŻ1361
PD: 1301
PostID #50632

 Obrazel
 

I could keep you safe, they're all afraid of me


#missy #aesthetic picspam #pbc #relationship: ?
»Zamieszczono 21-09-2019 18:520
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać