Autor   Post  
Administrator
Moderator
Status Status
SŻ3707
PD: 1977
PostID #49925
Witajcie. Naszła mnie taka myśl ostatnio, czy chcielibyście może zagrać w zgoła odmiennej sesji? Współczesny świat post apokaliptyczny, w którym ludzie przestali być na szczycie łańcucha pokarmowego. Akcja byłaby zorganizowana, gdyż mielibyście główne zadanie do wykonania, więc musielibyście trzymać się razem. Mnóstwo NPC do spotkania i zadań do odfajkowania. Fabuła myślę, że też mogłaby być ciekawa. Gdyby kogoś to zainteresowało, podaję filmik pokrótce opowiadający o Zonie:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=To8aLleTfKc[/video]
Biorąc pod uwagę jak szybko zapiernicza akcja i dni jeden za drugim na czacie myślę, że sesja mogłaby potrwać z rok, może dwa. Wszystko zależy od was i waszego zaangażowania. Ja postaram się pisać rzetelnie. Wszystkie informacje jakie będą wam potrzebne by w to zagrać zostaną umieszczone na forum. Nie musicie przechodzić żadnej z gier, aby rozpocząć zabawę. PS.: Spodziewajcie się hard mode'a. Jeśli wychylicie się podczas ostrzału, nieszczęśliwy rzut kostką może zakończyć życie waszej postaci, a wyleczenie się z postrzału zajmie dłużej niż 2-3 dni w świecie gry. W tym świecie należy unikać niepotrzebnych walk i strzelanin jeśli chcecie przeżyć. Bo jak nie... Sesja skończy się po miesiącu z racji braku żywych graczy.
»Zamieszczono 17-02-2018 00:370
Zgłoś!
Patron
Moderator
Mistrz Gry
Status Status
SŻ62
PD: 1464
PostID #49926
Monolit trzeba tępić.
»Zamieszczono 17-02-2018 01:120
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać