Postać   Wpis  
Mistrz Gry
Status Status
SŻ1670
PD: 1973
PostID #48224
Mika: Lubi, choć czasami ją wkurza uporem. Ale oboje są uparci, jak osły. Diego: "Kim do cholery jest Aleks?" - z chęcią zmuszę go do śpiewania. :> Ryuu: "Lubię, dobrze się z nim pije" Beatrycze: "Ja się go boję!" <-- nie ma tej opcji :x A to pierwsza mysl, jaka kołata się w małej, słodkiej Beatrycze Rozalia: "Nie lubię, mam z nim dzieci" choć generalnie to go lubi i to nie dlatego, że ma z nim dzieci (o boże, żeby było tylko jedno) Emilio: "Jasne! Wszyscy lubią Aleksa" Musi lubić, bo to jego ojciec. :D -cholernie mu imponuje. Farika: "Silny mężczyzna, żeglarz, zabierze mnie na statek" *-* Generalnie jako Mikaela zaznaczyłam odpowiedź Ryuu, jako najbliższej memu sercu, czyli "Lubię, dobrze się z nim pije". Aleks jest postacią brawurową, uczciwą (jak mu pasuje) i honorową. Czasami popełnia błędy i w niektórych przypadkach się do nich przyznaje, a inne zakopuje głęboko jak truchła swoich wrogów. Jest stanowczy i dąży do celu po trupach, które toną na dnie morza. :> Lubię go, bo jest najbardziej rozbudowaną postacią, na którą przeżyte zdarzenia mają wpływ, choć dużo rzeczy spływa po nim jak po kaczce, to ewoluuje i jest mi niezmiernie miło obserwować ten proces poczas rozgrywek.
»Zamieszczono 24-10-2016 16:180
Zgłoś!
Status Status
SŻ660
PD: 538
PostID #48225
Amelia: Jasne. (Może nie wszyscy go lubią, ale ja go lubię.) Fiss: Raczej niewiele rozmawialiśmy, ale sprawia wrażenie porządnego, trochę szalonego (a może odważnego?) gościa. No i uratował mi życie. Lif: To blondyn. Blondyni są spoko (choć ten bywa irytujący). Zuri: Lubię, ale z nim nie piłam. W ramiona raczej też bym się nie rzuciła. Na pewno jest to człowiek, którego nie bałabym się mieć za plecami (choć wiem, że są tacy, którzy powinni)
»Zamieszczono 24-10-2016 18:150
Zgłoś!
Status Status
SŻ88
PD: 46
PostID #48245
Mam z nim dzieci :c
»Zamieszczono 29-10-2016 13:490
Zgłoś!
Postać
Status Status
SŻ: 0
PD: 0
PostID #48773
♫ Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam! Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam! Jeszcze raz, jeszcze raz Niech żyje, żyje nam! Niech! Żyje naaam! ♫ A kto? Aleks! Wszystkiego, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Obyś odnalazł szczęście tam, gdzie go szukasz.
»Zamieszczono 13-01-2017 21:390
Zgłoś!
Postać
Status Status
SŻ: 0
PD: 0
PostID #48775
Och, ja tradycyjnie spóźniona. ^^ Ktoś mi powiedział, że kończysz 32 lata, niech na kolana padnie dziś całość świata, niech Ci poranek szczęście przyniesie, niech los złotymi monetami wypełni Twą kieszeń! Obrazel
»Zamieszczono 14-01-2017 20:290
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać