Postać   Wpis  
Patron
Moderator
Mistrz Gry
Status Status
SŻ62
PD: 1464
PostID #49690
W moim zamyśle sesje Dark Souls będą odbywać się jako PBC, nie PBF, gdyż rozgrywka jest zbyt dynamiczna. Na forum będą uzgadniane dni oraz godziny w jakim gra będzie prowadzona. Wiadomo, że nie każdemu termin będzie odpowiadać, a przeważa głos większości. Nie martw się jednak. Dopilnuję by, ktoś kto gra mniej nie zostawał daleko w tyle. Co do samej gry. Powodzenie różnych akcji (nie wszystkich) zależną są od rzutów kośćmi. Rzuty wykonuje tylko prowadzący sesje czyli ja. W samej grze nie trudno jest zginąć, ale nie martwicie się bo są sposoby by swoją postać zachować na jak najdłużej. W grze można zdobyć żar - zazwyczaj po pokonaniu kluczowego przeciwnika. Żar to odpowiednik życia. Gdy twoje życie będzie ulatywać - tracisz żar i automatycznie wykorzystujesz drugi. Jeśli go nie posiadasz to to twój "przyjaciel" może ustąpić ci swój własny nadmiar. Nie będzie dostępu do mapy. W waszym interesie jest to czy zapamiętacie drogę czy naszkicujecie sobie mapę. Nakładam nacisk na jak największy realizm (czyli np. na ognistego demona nie zadziała piromancja). Opisy lokacji będą klimatyczne i bardzo szczegółowe podobnie jak walka, w której nie zabraknie trzaskających kości, pękających tętnic i pozrywanej skóry. Sami przeciwnicy będą makabryczni i będą chcieli zrobić z was kolejną masakrę. Jednak w tym świecie możecie odnaleźć istoty nastawione przyjaźnie i nie każdy "boss" musi być twoim wrogiem. Trzeba użyć głowy inaczej szybko ją stracisz. W grze są ograniczenia klasowe. Co do ras mogę przymykać oko (zależy).
»Zamieszczono 19-10-2017 16:220
Zgłoś!
Patron
Moderator
Mistrz Gry
Status Status
SŻ62
PD: 1464
PostID #49695
Z racji tego, że pracuję na różne zmiany oraz również muszę znaleźć czas na życie prywatne to sesje z DS mogłyby rozgrywać się 1-2 razy w tygodniu. Można ustalić dogodny termin dla wszystkich, może to być również stały termin o stałych godzinach.
»Zamieszczono 23-10-2017 12:280
Zgłoś!
Patron
Moderator
Mistrz Gry
Status Status
SŻ62
PD: 1464
PostID #49697
Dopisze tu kiedy ja mam wolne, bo myślę, że to kluczowe :D Pracuję w systemie 3 zmianowym, zazwyczaj niedziele też pracuje, a sobotę spędzam czas z dziewczyną. Jeśli pracuje od 6-14 to grać mogę od 15 do 21. Jeśli pracuje od 14-22 to mogę grać od 23 do 3. Jeśli pracuję od 22-6 to mogę grać mogę od 16-20.30 Mam nadzieję, że komuś niektóre godziny będą pasować. Zmiany mam różnie, tak samo wolne, ale idzie sie ode mnie dowiedzieć co i kiedy :)
»Zamieszczono 24-10-2017 01:100
Zgłoś!




Kliknij tutaj aby odpisać