SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

Nowy temat Odpowiedz
 [ Posty: 2 ] 

Wziąłbyś/wzięłabyś udział w takiej sesji?
Czas głosowania minął 24 lut 2018, 00:37
Tak 33%  33%  [ 2 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Prawdopodobnie tak 50%  50%  [ 3 ]
Prawdopodobnie nie 17%  17%  [ 1 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Operacja Monolit
Nr:#1  Post Zamieszczono: 17 lut 2018, 00:37 
Mężczyzna
Witajcie. Naszła mnie taka myśl ostatnio, czy chcielibyście może zagrać w zgoła odmiennej sesji?

Współczesny świat post apokaliptyczny, w którym ludzie przestali być na szczycie łańcucha pokarmowego. Akcja byłaby zorganizowana, gdyż mielibyście główne zadanie do wykonania, więc musielibyście trzymać się razem. Mnóstwo NPC do spotkania i zadań do odfajkowania. Fabuła myślę, że też mogłaby być ciekawa. Gdyby kogoś to zainteresowało, podaję filmik pokrótce opowiadający o Zonie:

Biorąc pod uwagę jak szybko zapiernicza akcja i dni jeden za drugim na czacie myślę, że sesja mogłaby potrwać z rok, może dwa. Wszystko zależy od was i waszego zaangażowania. Ja postaram się pisać rzetelnie. Wszystkie informacje jakie będą wam potrzebne by w to zagrać zostaną umieszczone na forum. Nie musicie przechodzić żadnej z gier, aby rozpocząć zabawę.

PS.: Spodziewajcie się hard mode'a. Jeśli wychylicie się podczas ostrzału, nieszczęśliwy rzut kostką może zakończyć życie waszej postaci, a wyleczenie się z postrzału zajmie dłużej niż 2-3 dni w świecie gry. W tym świecie należy unikać niepotrzebnych walk i strzelanin jeśli chcecie przeżyć. Bo jak nie... Sesja skończy się po miesiącu z racji braku żywych graczy.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Operacja Monolit
Nr:#2  Post Zamieszczono: 17 lut 2018, 01:12 
Patron SSRPG
Awatar użytkownika
Mężczyzna
Złoszczę się
Monolit trzeba tępić.

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz