Karta Postaci: Lilith
Lilith

Płeć: Kobieta
Rasa: Elf | Wiek: 1000
Wzrost: 190
Waga: 65
Udźwig: 42

Klasa/Specjalizacja: Łowczyni i czarodziejka
Klan/Ród: Everec

Historia:

Lilith jest starszą siostrą Laili. Wychowywała się przez długi czas z nią w jednym domu aż do czasu kiedy dorosły a ich rodzice askdwee clkaose  slakdowe c oxjasd  lkwamsdl wikdalsmd oa wskl e sklsa lks dokwkdawoisk oskd ikosldwoaks. Ich drogi rozeszły się po czym znów splotły kiedy okazało się że siostra szuka współpracownika do badań nad magią. Lilith że potrzebowała pieniędzy zgodziła się czego później żałowała. Na początku ich współpraca kwitła. Udało się odkryć pełno rewolucyjnych rzeczy. Lecz pewnego dnia przyszedł pomysł by rozpocząć badania nad magią którą generują dusze. Eksperymenty te zakończyły się wielką tragedią która doprowadziła do zniszczenia całego laboratorium i rozerwania duszy Lilith na kawałki. Laila próbując ratować siostrę poskładała duszę w dwie części. Jako iż były one bardzo nie stabilne stworzyła wilka by w niego następnie włożyć jedną z dwóch części duszy. Pierwszy kawałek wrócił do ciała Lilith. Po około roku leczenia i rehabilitacji wszystko wróciło do normy poza wyrwą i elfce która uczyła się żyć w dwóch personach. Dalsze losy są mniej lub bardziej znane. Wiadomo że co jakiś czas odwiedza siostrę a normalnie para się magią i łowiectwem. Broń: Broń łucznicza

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru:


Wygląd:

Lilith jest słonecznym elfem co cechuje ją bardzo jasna karnacja skóry. Posiada jasne długie włosy które ze zwyczaj są splecione w warkocze, złote oczy które odziedziczyła wraz po swoich rodzicach. Jej twarz jest zupełnie gładka bez żadnej skazy. Jest wysoka, ma długie uszy szpiczasto zakończone, długie ręce i nogi.
Przeważnie jest też obok niej wilk który wabi się Lilith. Jest on czarny niczym mrok jak opisuje sama elfka. Jego sierść jest tak czarna że pochłania do 99,965% światła (Vantablack). Ubranie:

Elfka najczęściej ubiera się w bardzo jasne stroje. Uwielbia nosić suknie. Często ubiera swój zdobiony pas który jest wysadzany klejnotami. Przeważnie ma zwiewną odzież która nie krępuje jej ruchów.


Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Miska. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.