SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18

Nie jesteś zalogowany. Goście nie mogą wyposażać swoich postaci.
Masz1 SŻ

Wygraj rzut kością!

180 SŻ
Powodzenie x1
Kup

Powodzenie x1

A gdyby tak choć raz oszukać system, i trzymać asa w rękawie? Zaskocz swojego oponenta niesamowitym szczęściem! Powodzenie możesz wykorzystać bezpośrednio w rozgrywce, tuż po rzucie MG, jeśli nie poszedł on zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Wygraj rzuty kością

320 SŻ
Powodzenie x3
Kup

Powodzenie x3

Twoi oponenci również uzbroili się w "Powodzenie", a ich postacie igrają z losem? Nie daj im się tak łatwo! Kup "Powodzenie" x3, i ostatecznie rozpraw się z niekorzystną fabułą! Wyjdź z każdej opresji obronną ręką!

Zabij swoją postać

190 SŻ
Śmierć x1
Kup

Śmierć postaci

Planujesz uśmiercić fabularnie swoją postać PBC? Cóż, śmierć to bardzo zajęty dżentelmen. Przekonaj go by odwiedził twoją postać, przekupując Srebrnymi Żetonami. Tego przedmiotu możesz użyć bezpośrednio podczas rozgrywki PBC.

10 sztuk złota!

3 SŻ
Śmierć x1
Kup

Waluta gry x10!

Brakuje ci xenów? Lessickich monet? A może dolarów? Możesz wzbogacić swoją postać dokupując 10x walutę gry. Nie jest to wprawdzie dużo, ale pozwoli ci wyratować postać z nagłej opresji.

100 sztuk złota!

20 SŻ
Śmierć x1
Kup

Waluta gry x100!

Prawda, że brzmi to sensowniej? Jedyne 20 SŻ pozwoli ci zdobyć aż 100 sztuk złota! To naprawdę sporo, więc lepiej tak pokaźną sakiewkę chować, goszcząc w podejrzanych tawernach i ciemnych uliczkach.

500 sztuk złota!

90 SŻ
Śmierć x1
Kup

Waluta gry x500!

To prawdziwa gratka dla tych, którzy potrzebują poczynić dla swojej postaci duże zakupy. 500 sztuk złota. Z taką sakiewką nawet w Lessice będziesz uchodził/a za bogacza!

Zwój żywiołu ognia

Event
Spopielenie x1

Zwój ognistej potęgi

Zwykły miecz to za mało? Pragniesz prawdziwej potęgi i prestiżu? Zwój ognistej potęgi pozwoli ci użyć magii ognia w dowolny wybrany przez ciebie sposób.

Mikstura uzdrawiajaca

Event
Uleczenie x1

Fiolka smoczej krwi

Z tą miksturą niestraszne ci żadne obrażenia! Magiczna smocza krew zaleczy każdą ranę w mgnieniu oka, przywracając ci pełne zdrowie i siły.

Perfumy z feromonami

Event
Uwiedzenie x1

Uwiedzenie postaci

Twoje serce tęskni do tej jedynej, wybranej osoby, lecz ten ósmy cud świata nie zauważa cię? Gdyby można było choć ten jeden raz poczuć słodki smak jej/jego ust...

cron