SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y


Nie jesteś zalogowany. Goście nie mogą wyposażać swoich postaci.
Masz0 SŻ

Wygraj rzut kością!

180 SŻ
Powodzenie x1
Kup

Powodzenie x1

A gdyby tak choć raz oszukać system, i trzymać asa w rękawie? Zaskocz swojego oponenta niesamowitym szczęściem! Powodzenie możesz wykorzystać bezpośrednio w rozgrywce, tuż po rzucie MG, jeśli nie poszedł on zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Wygraj rzuty kością

320 SŻ
Powodzenie x3
Kup

Powodzenie x3

Twoi oponenci również uzbroili się w "Powodzenie", a ich postacie igrają z losem? Nie daj im się tak łatwo! Kup "Powodzenie" x3, i ostatecznie rozpraw się z niekorzystną fabułą! Wyjdź z każdej opresji obronną ręką!

Zabij swoją postać

190 SŻ
Śmierć x1
Kup

Śmierć postaci

Planujesz uśmiercić fabularnie swoją postać PBC? Cóż, śmierć to bardzo zajęty dżentelmen. Przekonaj go by odwiedził twoją postać, przekupując Srebrnymi Żetonami. Tego przedmiotu możesz użyć bezpośrednio podczas rozgrywki PBC.

10 sztuk złota!

3 SŻ
Śmierć x1
Kup

Waluta gry x10!

Brakuje ci xenów? Lessickich monet? A może dolarów? Możesz wzbogacić swoją postać dokupując 10x walutę gry. Nie jest to wprawdzie dużo, ale pozwoli ci wyratować postać z nagłej opresji.

100 sztuk złota!

20 SŻ
Śmierć x1
Kup

Waluta gry x100!

Prawda, że brzmi to sensowniej? Jedyne 20 SŻ pozwoli ci zdobyć aż 100 sztuk złota! To naprawdę sporo, więc lepiej tak pokaźną sakiewkę chować, goszcząc w podejrzanych tawernach i ciemnych uliczkach.

500 sztuk złota!

90 SŻ
Śmierć x1
Kup

Waluta gry x500!

To prawdziwa gratka dla tych, którzy potrzebują poczynić dla swojej postaci duże zakupy. 500 sztuk złota. Z taką sakiewką nawet w Lessice będziesz uchodził/a za bogacza!

cron