Karta Postaci: Grayran
Grayran

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Skelbard | Wiek: 45
Wzrost: 181
Waga: 79
Udźwig: 43

Klasa(Główna): Myśliwy
Klasa(Poboczna): Wojownik
Bractwo: Bractwo Łowów
Gildia: Gildia Myśliwska

Historia:Grayran został myśliwym po tym, jak stracił bliskich w wyniku czystek rasowych pod Przesmykiem Zbójeckim. Nielegalnych czystek, co trzeba jasno zaznaczyć. Jego nieufność bierze się raczej z jego historii, która obfita jest w nagłe zwroty akcji, zdrady i łzy bliskich.
Samotny, nie mający nic do stracenia, i nie mogący wrócić w rodzinne strony, oddał się jedynemu co był jeszcze w stanie robić - myślistwu. Obecnie jako łowca skuteczny i o wyciszonym ego, jest doskonałym towarzyszem broni oraz nieocenionym pomocnikiem swojej gildii. Grayran niechętnie odkrywa swoją historię przed obcymi. Trzeba z nim wiele soli przejeść, aby dowiedzieć się, co kryją za zasłoną niechęci czarne oczy Skelbarda.


Broń: Kusze

Mocne strony:
-Lojalny
-Skuteczny
-Wytrwaly
-Szczery


Słabe strony:
-Małomówny
-Nieufny
-Nietowarzyski


Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru: Cichy, małomówny, zdystansowany. Zwykle stoi na uboczu zdarzeń, oceniając sytuację. I zwykle ocenia ją krytycznie. Nie przez złą wolę, ale przez brak optymizmu. Najwidoczniej widział w życiu za dużo. Jednak można na nim polegać a jego słowo jest niezmienne jak skała.

Wygląd: Szczupły, wysoki Skelbard, o nieco bladym jak na tą rasę odcieniu skóry i czarnych jak węgle oczach. Wygląda na osobę małomówną i zdystansowaną, co jest doskonałym wstępem do wyrobienia sobie o nim zdania. 

Ubranie: Ubiera się jak na łowcę przystało, skromnie, i praktycznie - w stronie zapewniające ochronę ciała w leśnych, trudnych warunkach, ale pozostawiające swobodę ruchów.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Luna_s20. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.