Karta Postaci: Senkar
Senkar

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Skelbard | Wiek: 67
Wzrost: 188
Waga: 83
Udźwig: 45

Klasa(Główna): Myśliwy
Klasa(Poboczna): Złodziej
Informacje: ***test
Bractwo: Bractwo Łowów
Gildia: Gildia Myśliwska

Historia:Senkar wybrał życie w gildii myśliwskiej dla... świętego spokoju. Świeże powietrze, ognisko, udziec lanooki, i dobre towarzystwo. A to wszystko doprawione równie dobrym trunkiem. Czego więcej można chcieć?
Choć stylizuje się na starszego niz jest, ma dopiero 67 lat, i nie myśli o założeniu rodziny. Może za dekadę albo dwie? 
Wychował się na granicy naruntyjskiej, w zwykłej chacie chłopskiej, w której prostolinijność była zaletą najwyższą, a hojność ceniona ponad wszystko, toteż nieraz pomógł okolicznym mieszkańcom lub podróżnikom spotkanym na drodze, co szybko przysporzyło mu nie tylko dobrych znajomości, ale również doskonałych dóbr.


Broń: Kusze

Mocne strony:
-Troskliwy
-Nieprzekupny
-Pogodny
-Dobry strzelec


Słabe strony:
-Podejrzliwy
-Nieostrożny
-Nie stroni od alkoholu


Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny dobry
Opis charakteru: Senkar to duch optymizmu. To właśnie jeden z tych, którzy nie pozwolą by inni lali łzy do wina, stąd jego popularność we wszystkich osadach, w których zagościł. To on pierwszy zabiera głos tam, gdzie innym brakuje słów, i zawsze ma pod ręką odpowiedni żart. Jednak jego dobrotliwość kończy się tam, gdzie jego przyjaciele są zagrożeni. Wówczas strzela bez ostrzeżenia, i najczęściej celnie.

Wygląd: Seknar zwykle wygląda na osobę radosną i towarzyską. Roześmiany głupiec - powiedzieliby jedni. Świetny towarzysz - orzekną drudzy. A Seknar po prostu stara się nie pokazywać po sobie negatywnych emocji, bo w końcu co komu po tym? Ciemne włosy, ciemne oczy, jak na Skelbarda przystało. Jest mocniej zbudowany od swoich kolegów, toteż refleks nadrabia niebanalną siłą - czego można się spodziewać już patrząc na niego. 

Ubranie: Mimo wszystko Seknar lubi podkreślać swój wiek, stylizując się ubiorem na starszego niż jest. Na barda, podróżnika, poszukiwacza przygód. Ktokolwiek spotkałby go na szlaku, wziąłby go raczej za strudzonego wędrowca niż myśliwego. Ale przecież nie po wyglądzie ocenia się kunszt.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Luna_s20. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.