Karta Postaci: Mathew Cazedor
Mathew Cazedor

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 27
Wzrost: 171
Waga: 75
Udźwig: 41

Klasa(Główna): Myśliwy
Klasa(Poboczna): Wojownik
Informacje: Jego imię wymawia się tak jak jest napisane. Mathew. Nie robi wyrzutów nikomu, kto zwróci się do niego w innej formie, ale taka osoba straci szanse na darmowy kufel, kiedy akurat myśliwy jest przy złocie.
Gildia/Frakcja: Myśliwy
Historia:Urodził się i wychował w siole Cazedorów. Którzy z dziada pradziada byli myśliwymi. 
Bardziej z dziada, gdyż pradziad był uważany za kłusownika, przemytnika, lokalnego watażkę i wichrzyciela. Jego legenda jeszcze długo będzie lecieć na słonecznymi wybrzeżami.
Młody Mathew zbierał więc szlify w posługiwaniu się łukami, jeździe konnej i wypływaniu na połów. Jednak, jak to w tych podłych czasach przyszła jedna wojna - gdzie klan służył dość ofiarnie, a właściwie usłał ofiarami kilka pól bitwy, przyszła druga wojna, gdzie klanem usłano kilka pól bitwy... 
Sioło zmarniało, klan myśliwych przeszedł na uprawy i rybołówstwo. 
Jednak wiedza i wojenno-awanturniczy tryb życia zmieniły młodego Cazedora bardziej niż jego współplemieńców. Potomek kłusowników i miłośników polowań ruszył w świat, który okazał się miejscem raczej krwawym niż ciekawym. Ale za to z gamą alkoholi, o których potomek południowego sioła nawet nie śnił i z takimi kobietami, które jeśli się śnią to...

"Niebawem się spotkamy" - rzucił na odchodne swoim łamanym, basowym wspólnym i ruszył. Dalej. 

Broń: Broń łucznicza

Mocne strony:
*Mocno wyostrzone zmysły.
*Świetna orientacja w terenie.
*Umiejętność używania, naprawiania i przygotowywania łuku i strzał.
*Bardzo smacznie przyrządza co akurat upolował.
*W walce w zwarciu nie przyjmuje żadnych honorowych rozwiązań.

Słabe strony:
*Niewielka asertywność.
*Nieufność.
*Lekkomyślność.
*Strach przed mostami.
*W walce w zwarciu nie przyjmuje żadnych honorowych rozwiązań.

Statystyki:

Ekwipunek: -Prosty łuk z licznymi nacięciami, które powstały raczej w wyniku próby ozdobny ekwipunku.
-Zawsze pełny kołczan.
-Tradycyjny nóż do oprawiania zwierząt.
-Piersiówka z wódką albo cydrem (zależnie od ilości monet)
-Mieszek pełny lub nie (zależnie od zawartości piersiówki)
-Nieistotne elementy, które pozwalają obozować. 
Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny neutralny
Opis charakteru: Kompan do przygód z niego raczej dobrotliwy, raczej przydatny choć jego pomysły okazują się w wielu aspektach niebezpieczne dla któregoś z członków drużyny. Wychodzi z założenia, że trzeba chronić ogół i z wielką zręcznością i pełnym usprawiedliwieniem siebie posługuje się kimś, kogo uważa w danej chwili za najmniej potrzebnego. By oddać sprawiedliwość, jeśli za takowego uważa siebie rusza w niebezpieczeństwo sam.
Jego największymi słabościami jest dobry alkohol i podłe kobiety.
Lubi też sprawdzać się w polowaniu na groźniejsze stworzenia.
Nie czuje się komfortowo w towarzystwie zwierzoludzi i druidów.


Wygląd: Ekstrawagancja nie leży również w wyglądzie. Chyba, że... Po kolei.
Włosy obcina na krótko, nie więcej niż pół do 3/4 długości kciuka obcinającego. Ich czarna barwa współgra z ciemnym kolorem oczu. Symetryczna twarz, dość często golona i (co niemniej ważne) myta, sprawia wrażenie zupełnie normalnej.
Żywi się głównie upolowanymi zwierzętami (czasami wygrzebanymi, lub... Ale nie ma co wspominać). Taka dieta plus raczej nikczemny wzrost przysporzyły mu trochę fizycznej siły i pod pewnym kątem widoczną oponkę w okolicy brzucha. Po prawej stronie klatki piersiowej ma bliznę po pazurach. Ze względu na potrzebę chodzenia wielu mil nogi ma umięśnione i - na wysokości łydek - nie podobne do żadnej z innych części ciała. Mnogość blizn przypomina tylko dzieło pogrążonego w twórczym szale skaryfikatora - chałupnika lub samookaleczenie. Lub spotkanie z tak wyjątkowymi zwierzętami, że znane mu jest wszystko co gryzie, drapie, bodzie, kłuje, parska, rozrywa, szarpie - a w jednym przypadku - używa wyjątkowo nieprzyjemnego bicza. 

Ubranie: Nie nosi i nienawidzi biżuterii. Na szarą koszule narzuconą ma skórzaną kurtkę brązowo-ciemnozielone pasy. Do kurtki przyszyty ma ciemnobrązowy kaptur. Przez kurtkę na dwóch pasach przewiązany ma długi kołczan, z którego prócz tradycyjnych kilku strzał wystają strzały przygotowane przez myśliwego. Na prawej dłoni nosi łuk. Zdobiony, dobrze zadbany, wspaniale utrzymany łuk prosty. Kiedy akurat nie poluje u lewej kieszeni ma zawieszony mieszek z monetami lub kamieniami. Jednak w czasie polowań mieszek znika a zastępuje go brązowa pochwa na nóż. Wraz z nożem. Materiałowe, czarne spodnie przepasa brązowym, raczej wąskim paskiem, natomiast same spodnie lądują w skórzanych, mocno zasznurowanych, dobrze zrobionych wysokich butach. Same buty mogą dziwić, gdyż ich podeszwy wydają się być niemal do cna znoszone. Gdy idzie na dłuższą wyprawę w kieszeniach ukryte ma kamyki do krzesania ognia, trochę bandaża, niewielką piersiówkę z okowitą lub cydrem. 
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Matthew. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.