Karta Postaci: Malivia Kansho
Malivia Kansho

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 27
Wzrost: 152
Waga: 49
Udźwig: 33

Historia:

W tym świecie jej historia długa nie jest. Wypadła z rzeki. Reszty nie pamięta. Wie co to drzewo, wie co to piasek, ale o sobie nie wie nic prócz imienia. Mocne strony:
Sprytna
Lojalna
Szybka i zręczna 
Cierpliwa do upierdliwej pracy


Słabe strony:
Tkliwa, gdy komuś zaufa
Czuła na krytykę 
Panikuje gdy nie wie wystarczająco 
Niecierpliwa do ludzi


Statystyki:

Ekwipunek: Krótki nóż (bardziej narzędzie niż broń);
Szpulka czarnej nici i duża igła;
Kombinerki ;
Trzy metry żelaznego drutu zwinięte w kłębek. 

Awatar postaci


Opis charakteru:

Jest bystra. To można o niej powiedzieć na pewno.

Nie lubi, boi się nie wiedzieć. Potrafi nawet spanikować, gdy ma za mało danych, by choć częściowo ocenić sytuację. Strach ten jednak nie dotyczy błędów. Uwielbia poznawać na własnej skórze, odkrywać i gdy tylko może to zrobić w miarę bezpiecznie, próbuje, sprawdza, doświadcza. Tak najszybciej się uczy, a naukę i wiedzę uważa za najlepszą drogę do wszystkiego innego.

Jej chęć eksperymentów zaowocowała również zamiłowaniem do majsterkowania. Chcesz się jej pozbyć na kilka godzin (lub nawet dni)? Daj jej kilka deseczek, gwoździe, narzędzia i powiedz, że z tego nie da się zbudować wozu. Lub stołu, żeby faktycznie wydawało się to potencjalnie możliwe. Tu też pojawia się kwestia jej cierpliwości. Do dłubaniny w drewnie, w skale, w czymkolwiek innym potrafi znaleźć w sobie pokłady ogromnego spokoju i uporu.

Podejście do innych… tych których nie zna lub nie lubi ma po prostu gdzieś,a przynajmniej ich negatywne zachowania, bo za pomoc potrafi być wdzięczna. Chamskie odzywki spływają po niej jak woda po kaczce. Gorzej, gdy ktoś jest jej bliski. Przywiązuje się do innych, jest lojalna i takiej lojalności oczekuje. Złe słowo od kogoś bliskiego, choćby konstruktywna krytyka zaboli ją bardziej niż ogrom najgorszych wyzwisk od kogoś obcego. Potrafi nawet warknąć na kogoś, gdy wygarnie jej brak wiedzy, którą powinna posiadać. Ona to wie i walczy z tym, bardzo się stara to zmienić, ale to samo się wyrywa. 


Wygląd:

Drobna dziewczyna o oliwkowej cerze, zielonych oczach z małym, bursztynowym “słoneczkiem” wokół źrenic i ciemnych, brązowych włosach. Te z wierzchu i z przodu zostały rozjaśnione przez słońce o odcień lub dwa.


Trudno ją dopasować do konkretnej rasy. Najbliżej jej wyglądem do Skelbardów, ze względu na rysy twarzy i kształt uszu. Włosy i oczy ma jednak od nich jaśniejsze i jest dość niska, nawet jak na człowieka, a co dopiero w porównaniu ze skelbardami. Mogłaby uchodzić za dziecko i możliwe, że nie jeden właśnie uzna ją za brzdąca. Jedyne co świadczyłoby o jego błędzie, to szczupła twarz i kształt sylwetki, które w żadnym razie dziecięce nie są.


Na plecach ma blady już ślad po cięciu, ale nie pamięta jego genezy. Ubranie:  Prostota sama w sobie. Brązowe spodnie, podtrzymywanie paskiem, biała koszula i skórzana kurta z kapturem. Wysokie buty zakrywają nogawki spodni aż do kolan. Miała też przy pasie sakiewkę i jeden nóż, bardziej przypominający scyzoryk. Nie służył do walki. Prędzej do strugania w drewnie. 
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Saoya. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.