Karta Postaci: Elwa
Elwa

Płeć: Kobieta
Rasa: Żywiołak | Wiek: 20
Wzrost: 170
Waga: 50
Udźwig: 38

Klasa(Główna): Mag
Klasa(Poboczna): Wojownik
Klasa/Specjalizacja: Magini ognia
Historia:W żyłach Elwy płynie krew żywiołaków ognia. Nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka, może uchodzić za człowieka. Co ułatwia jej życie, ponieważ w czasie walki mało kto spodziewa się ognia, co nie jest wzywany werbalnym zaklęciem.
A walczyła sporo, także i za pomocą specjalnie zaklętego młota. Dla niej nie ważył on zbyt wiele, mogła swobodnie się nim posługiwać. Dla tych, których nim uderzyła, sprawa miała się zupełnie inaczej.
Należała do najbardziej elitarnego kręgu straży w jednym z wielu królestw, na które podzielony jest jej rodzinny świat. Miała tam dobrze życie, narzeczonego, adoptowanego brata, przyjaciół, perspektywę awansu, założenia rodziny, była szczęśliwa.

Wszystko w czasie przeszłym, gdyż magiczne zawirowanie wyrwało ją z jej świata i przeniosło do innego.
Zachowała magię, ale straciła swój młot.


Broń: Broń obuchowa

Mocne strony:
Ogień. Potrafi go przywołać i coś/kogoś podpalić. O wiele trudniej ją oparzyć niż przeciętnego człowieka. A nawet jak już się to uda, to rany goją się o wiele szybciej.

Zabójczo skuteczna ze swoim bojowym młotem w rękach.

Szyje, pierze, ceruje, gotuje, daje sobie sama radę, zarówno w dziczy, jak i na wielkim dworze.


Słabe strony:
Z kolei zimno rani ją o wiele bardziej niż przeciętnego człowieka. A raczej zaklęcia zimna. Zwykłe zimno, jak w zimie, sprawia tylko, że czuje się świetnie, wreszcie normalna temperatura, można się ubrać jak człowiek.
Tym samym cóż, w gorącym klimacie sobie poradzi, ale musiałaby nago chodzić.

Za słaba fizycznie na jakikolwiek zwyczajny, niezaklęty młot bojowy.

Nie ogarnia świata, w którym się znalazła.

Nie ma pojęcia jak rozpalić ogień w jakikolwiek inny sposób niż własną magią.


Statystyki:

Ekwipunek:
Ciuchy i biżuteria, na początek tak.

Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny dobry
Opis charakteru:
Szczera, nie przebiera w słowach. Jeżeli nie mówi od razu tego, co myśli, to tylko dlatego, że bardzo kogoś lubi. Albo bardzo nie lubi i nie powie, że ta szata cię pogrubia. 
Danego słowa dotrzymuje, jeżeli już coś obieca, to to zrobi. Dlatego bardzo rzadko coś obiecuje, najwyżej skrzyżuje palce za plecami.
Romantyczka, chciałaby przeżyć romans jak z, cóż, romansów.
Oddana sprawie. Gdy już przysięgła królowej, której służyła, służyła jej wiernie.
Generalnie jej zmienna natura żywiołaka temperowana jest z jednej strony poprzez wizję romansu z mocnym elementem wierności między partnerami, a z poczuciem, że danego słowa należy dotrzymać.


Wygląd:
Niewysoka, szczupła dziewczyna.
Czerwień tęczówek zmienia natężenie pod wpływem emocji, a rude włosy potrafią zapłonąć żywym ogniem. Zdarza się też, że po jej skórze pełzają płomyczki.


Ubranie: W umiarkowanym klimacie preferuje ubrania odsłaniające ile się da przy uwzględnieniu norm społecznych i zwykłej przyzwoitości. Wynik podwyższonej temperatury ciała.
Informacje o postaci:
Cóż, byłoby miło, jakby w ciągu gry zdobyła jakiś podobnie zaklęty młot.

I dobry romans nigdy nie jest zły. Mogą z tego nawet jakieś dzieci być, ona z tych moich bardziej macierzyńskich postaci kobiecych.Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Nicole Eirin. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.