Karta Postaci: Harley
Harley

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 55
Wzrost: 187
Waga: 105
Udźwig: 48

Klasa/Specjalizacja: Kapitan
Informacje:
Języki jakimi się posługuje:
-angielski,
-irlandzki,
-galeicki,
-hiszpański,
-francuski,
-łacina.
Klan/Ród: King

Historia:Harley King urodził się w 20 listopada 1640 roku (Skorpion) w Anglii, jako pierworodny syn Josehpa i Patricii King. Niewyjaśnione są okoliczności i motywy Harleya, które spowodowały że trafił na piracki statek. Jednak w kartach historii zapisał się jako wyjątkowo okrutny i krwawy pirat.  Stąd też jego przydomek - Krwawy Kieł. 

Jeżeli chodzi o dobieranie załogi to był sprytny i przebiegły. Zawsze potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie, by zgarnąć z portu zbuntowanego panicza, bądź z abordowanego statku ocalić życie akurat temu, który później okazywał się wiernym i lojalnym kompanem. I tak właśnie pod skrzydła Kinga trafił młody, zbuntowany Johnson. Kieł widział w chłopaku potencjał, dlatego traktował go jeszcze bardziej surowo niż pozostałych piratów. Wymagał więcej, by Johnson wyszkolił się na jego następcę. 

W życiu Harleya było wiele kobiet, jednak tylko jedna potrafiła zawrócić mu w głowie tak, że kupił dla niej dom w Dublinie, nieopodal portu. Była to Eliza O'Malley, która zawładnęła nie tylko sercem, ale i całym Harleyem, przez swoją bystrość, szaleństwo i odwagę. Para miała tylko jedno dziecko, Beatrycze - i jest to jedyne potomstwo uznane przez krwawego pirata. Harley chcąc chronić obie kobiety, trzymał je z dala od czyjejkolwiek wiedzy, dlatego też nigdy nie wziął ślubu z Elizą. 

Kolejną osobą w otoczeniu Harleya stała się młoda Rozalia Marrero, którą najpierw zaprowadził do domu swojej kobiety, gęsto tłumacząc się, że to nie jego dziecko hiszpanka nosi pod sercem, a następnie, gdy mały Emilio podrósł- wyszkolił Rozalię na skutecznego kompana - Neptune. 

Konflikt z Henrym Every skończył się dla Kinga ogromną stratą, którą żaden szlachetny kruszec nie był w stanie wypełnić, albowiem porwano i torturowano mu córkę i zabito ukochaną. W wyniku tego Beatrycze boi się nie tylko jego, swojego ojca, ale i wszystkich mężczyzn. 


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:
Silny psychicznie i fizycznie
Dobrze włada szablą
Inteligentny
PrzenikliwySłabe strony:
Uparty
Zawzięty
Mściwy
Okrutny
BezwzględnyStatystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny zły
Opis charakteru: Skurwysyn- tak można w skrócie opisać charakter Harleya.
Jest bezwzględny, wnikliwy, analityczny i nieustępliwy. Ma ogromną zdolność psychicznej regeneracji, dzięki której potrafi podnieść się po niepowodzeniach, które innych dawno by załamały. Odważnie zgłębia tajemnice i porusza kwestie, których inni się obawiają. Rzadko się poddaje i jest niezwykle wytrzymały. Nie lubi powierzchowności i przeciętności. Mimo wszystkich tych cech, Harley jest sprawiedliwy. Nikt bez powodu nie dostaje kary, jednak boże uchowaj, kiedy na tę kare ktoś zasługuje.

Pamięta urazy i potrafi wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Często motywacją jego działań jest chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie.
Wygląd:


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:

Ta postać należy do użytkownika Mikaela. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.