Karta Postaci: Veroth
Veroth

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Trokka | Wiek: 27
Wzrost: 178
Waga: 81
Udźwig: 43

Klasa(Główna): Myśliwy
Klasa(Poboczna): Skrytobójca
Klasa/Specjalizacja: Szpieg
Bractwo: Bractwo Krwi
Historia:Veroth jest potomkiem hodowców Trisamskich, którzy chcąc dla syna losu nieco szlachetniejszego niż popasanie bydła, wysłali go na nauki do Bractwa Krwi. Rozmilowany w walce od pierwszych lat życia Veroth chętnie wykazywał się wobec swoich przełożonych. Jego pełen kultury i swobody sposób bycia szybko otworzył mu drzwi do szpiegowskiego fachu, jednak Veroth pozostał wiernym członkiem bractwa.
Jego spektakularne osiągnięcia, w związku z fachem, zwykle rozmywają się i pozostają w cieniu, jednak Veroth doskoale zdaje sobie sprawę z wagi swoich zadań, i nie łaknie w związku z nimi sławy.


Broń: Broń łucznicza

Mocne strony:
-Szybki
-Spostrzegawczy
-Lojalny
-Wystrzymały


Słabe strony:
-Nieufny
-Samotnik
-Podejrzliwy
-Zapieczony


Statystyki:

Ekwipunek: Koń, skórzany pancerz, miecz, łuk i strzały, sakiewka z 87 xenami
Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru: Veroth pomimo, że sprawia wrażenie osoby otwartej i przyjaznej, jest zdystansowany i nieufny. Nie tyle z woli samotności co z rozsądku, a jego podejrzliwość i ostrożność wiążą się z doświadczeniem w roli szpiega Bractwa Krwi. Pomimo Trisamskiego pochodzenia, jest wiernym sługą Króla Aleksandra, i wszelkie swoje zadania zawsze konfrontuje z interesem królewskiego rodu oraz Erbenii. 
Błyskotliwy, spostrzegawczy, i spokojny, zaskarbia sympatię otoczenia - wręcz magicznie wzbudzając zaufanie kompanów.
Jednak zdradzony czy oszukany potrafi zmienić się w równie spokojnego wroga, powoli acz skutecznie dążącego do rozwiązania niejasnych spraw i unieszkodliwienia oponentów.
To nie jest osoba, która wypowie jawną wojnę, ale ktoś, kto pod osłoną nocy zakradnie się pod okna by dokonać zemsty lub oczyścić sobie teren działania. Jednak sam traktuje taką taktykę jako ostateczność - wówczas gdy urok osobisty i perswazja na nic się zdadzą.


Wygląd: Młody, wysoki i szczupły mężczyzna o twarzy wzbudzającej zaufanie. Widać po rysach i wyrazie twarzy neutralne usposobienie, zdystansowaie do otoczenia i poczucie humoru. Oczy jasne, stalowo-zielone, włosy ciemnobrązowe, prawie do ramion. Cera jasna, wrażliwa na pogodę.

Ubranie: Sprytnie łączy szlachecką elegancję z praktycznością stroju wojownika, co daje całkiem estetyczne i jednolite wrażenie osoby pewnej siebie. Stawia na skóry i futra, co sprawia że częściej brany jest za najemnika niż za członka Bractwa Krwi.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Luna_s20. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.