Karta Postaci: Krisyn-Ahhe
Krisyn-Ahhe

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Nenmor | Wiek: 28
Wzrost: 182
Waga: 78
Udźwig: 43

Klasa(Główna): Skrytobójca
Historia:Uzupełniona wkrótce, przed dołączeniem do sesji.

Broń: Inna

Mocne strony:
Za swoją mocną stronę zawsze uważał opanowanie i racjonalne podejście do rzeczywistości. Z atrybutów fizycznych to wysoki stopień akrobatyki i ogólnej zwinności. 


Słabe strony:
Nie czuje potrzeby okazywania przywiązania do innych osób. Woli odejść niż walczyć o czyjąś aprobatę. Racjonalizm, który kieruje jego życiem, często może być postrzegany negatywnie przez obserwatorów, co jest przez niego ignorowane. Odejście od siły argumentu uważa za oznakę słabości i małostkowości, która niesiona jest przez proste emocje. 


Statystyki:

Ekwipunek:

1. Bićwa

2. Kordzik

3. Sztylet w cholewie

4. Wytrych

5. Pilniczek do metalu

6. Garść piasku schowana w kieszonce na przegubie prawej dłoni w celu oślepienia przeciwnika.

7. Bukłak z wodą przy pasie

8. Sakiewka ze stoma Xenami


Awatar postaci


Charakter: Praworządny neutralny
Opis charakteru:

Stonowany, przemawia przez niego chłodny pragmatyzm. Jednak w głębi posiada mocno zakorzeniony kodeks moralny, którego uzasadnienie i logiczne wytłumaczenie stara się znaleźć przez swoje całe, dorosłe życie. W relacjach międzyludzkich nie kieruje się raczej emocjami, a logiką. Stara się przedstawiać fakty jakimi są i nie daje się ponieść emocjom. Zostały one utajone przez wydarzenia w jego życiu, ale na pewno niezatracone. Nauczył się żyć z samotnością, a jego towarzyszem jest on sam. Wygląd: Kirys-Ahhe nie różni się wiele od typowego przedstawiciela Skelbardów. Wzrost w okolicach średniej, atletyczna sylwetka, którą wymusił zawód przez niego wykonywany i naturalne predyspozycje Nenmorów. Czarne, proste, średniej długości włosy kończą się na wysokości jego kości policzkowych. Zazwyczaj zaczesane do tyłu schowane są pod kapturem. Krewni, jeśli jakichkolwiek posiadałby, rozpoznawaliby w nim jego ojca. Co wyróżnia go od innych to jego oczy. Jedyna cecha, oprócz skóry, którą odziedziczył po matce. Popielate tęczówki przykuwają uwagę każdego. Dlatego też chowa je pod czarnym binoklami, aby nie wzbudzać większych podejrzeń i zainteresowania. Jednakże, udaje się mu to z różnym efektem.  

Ubranie: Kirys to typowy służbista, lubi praktyczny strój, co za tym idzie musiał dostosować się do pewnych standardów panujących w jego zawodzie. Buty z wysoką cholewą, wykonane ze skóry o kolorze ciemnego brązu. Do tego czarne spodnie przylegające do ciała i umożliwiające jak największą swobodę ruchu. Pas z paroma kieszonkami zawierającymi podstawowe wyposażenie. Pilniczek, wytrych et cetera. Góra to tunika, tego samego koloru co spodnie. Na to narzucona skórzana katana, która głównie służy jako ochrona przed zmienną pogodą kontynentu. Pod kurtkę przypięty jest kaptur, który chroni twarz przed niepożądanymi spojrzeniami, a cechą charakterystyczną są czarne binokle, które rzadko są przez Kirysa zdejmowane. Oprócz tego na dłoniach skórzane rękawice, poprawiające chwyt na broni i również skrywające jakieś dodatkowe atuty w bardziej bezpośrednich dyskusjach.

Do walki używa głównie dwóch broni. Bićwa jest jego główną bronią. Ostrze o długości 25 centymetrów jest delikatnie zagięte i przez środek poprowadzony jest rowek w celu zwiększenia wewnętrznego krwawienia po przeprowadzeniu ewentualnego pchnięcia (co nie jest typowym sposobem używania tej broni) . Rękojeść jest w kształcie pętli i służy mu do ochrony palców. Jego drugą bronią kordzik, który trzyma w lewej dłoni. Głównie używa go do wykonywania pchnięć oraz zadawania szybciej śmierci. Proste ostrze o długości 23 centymetrów o zaostrzonych krawędziach. Pochwa jest umieszczona po zewnętrznej stronie lewego uda. 

Informacje o postaci:
Dziennik postaci:

Będzie prowadzony
Ta postać należy do użytkownika Kerende. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.