Karta Postaci: Sonia Lexis
Sonia Lexis

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 21
Wzrost: 155
Waga: 45
Udźwig: 33

Historia:
Z Travisem Coltem znają się od collegu. Sonia przyszła na pierwszy rok, nie znając nikogo. Wykazywała pewien stopień fobii społecznej. Siedziała sama i trudno było jej się z kimkolwiek zaprzyjaźnić. Miała swoją muzykę i wykreowane fantastyczne światy, w które uciekała od samotności. W miarę dobrze rozmawiało jej się z nieatrakcyjną fizycznie okularnicą, klasową kujonką i fanką biologii, jednak czyniła to rzadko. 
Mimo niezbyt towarzyskiego charakteru, Sonia była bardzo ładna i miała zawsze piękne, długie aż za pas blond włosy. Znalazło się więc parę zazdrosnych dziewcząt, które postanowiły wykorzystać fakt, że Soni brakowało przyjaciół, którzy by się za nią wstawili. Nie była nawet pewna, na której z lekcji się to stało, ale pewnego popołudnia zorientowała się, w domu, że w spód jej włosów wplątano gumę do żucia. I to nawet nie jedną. Już wiedziała więc, dlaczego część dziewcząt w klasie tak się z niej śmiała na przerwie. Straciła ponad połowę długości włosów. 
Po około miesiącu jej samotnych męczarni w collegu, do klasy dołączył chłopak. Nie było dla niego innego miejsca jak tylko obok ponurej, małej blondyneczki. 
,,Muszę z nią siedzieć?'' - jęknął myśląc, że jest to zabawne. 
Dla Soni nie było. Nie znosiła go, tak jak innych dzieciaków szpanerów, zwłaszcza, że Travis szybko zdobył ich sympatię. Zwłaszcza sympatię dziewczyn. Był jej przeciwieństwem - otwarty na nowe znajomości, przebojowy, zabawny. Nawet próbował do niej zagadywać na lekcjach, ale chyba bardziej z chęci urozmaicenia ich sobie niż poznania jej. A ona to czuła i odpowiadała mu zdawkowo. Dzięki dzieciakom z collegu stała się mistrzynią lekceważenia. 
Ich relacja zmieniła się, gdy Travis zauważył, że dzieciaki dokuczają Soni. Pytał ich i ją o przyczynę, a obie odpowiedzi sugerowały jedynie, że ,,czemu by nie''. Raz więc widząc grupę dziewczyn dokuczającą Soni na szkolnym podwórku, wstawił się za swoją sąsiadką z ławki. Niby w żartach, ale przyłapane na gorącym uczynku uczennice odpuściły. 
Po pewnym czasie, lepiej ucząca się Sonia pomogła Travisowi na teście z matmy, potem na biologii, w ramach zadośćuczynienia. I tak się stało, że pomagali sobie od czasu do czasu, wciąż niemal nie rozmawiając. Zaczęli dopiero na kółku muzycznym, gdy zaimponowała mu swoją grą na gitarze i śpiewem. Od tamtego czasu rzeczywiście zaczęła kwitnąć między nimi przyjaźń.
Zmuszający ją do odpowiedzi na różne pytania Travis, nieco ją oswoił i otworzył. Dla innych wciąż pozostała skryta.
Z Travisem kolegowali się dalej po zakończeniu szkoły. Poznała w tym czasie kilku jego znajomych i kiedy jeden z nich, opowiadający niestworzone historie o zniknięciach w starej posiadłości, sam wkrótce zaginął, postanowili razem go poszukać.
 
Sonia przybyła wraz z Travisem Coltem do karczmy, przechodząc przez tajemniczy portal ukryty w opuszczonej posiadłości w Londynie. 


Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Opis charakteru:


Wygląd:


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Niria. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.