Karta Postaci: Rachel Novicki
Rachel Novicki

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 29
Wzrost: 169
Waga: 55
Udźwig: 37

Klasa/Specjalizacja: Naukowiec
Informacje: Pracuje w: Instytut ds zwalczania zagrożeń epidemiologicznych i chorób zakaźnych Wydział chorób egzotycznych.
Historia:Nie zaskakuje. Rachel wychowała się w spokojnym, szczęśliwym domu na przedmieściu. Miała zostać lekarzem, i spełnić ambicję rodziców. Jednak zupełnie przypadkowo poznany uczony, na którego wykładzie się znalazła, dał jej do myślenia, budząc ambicję nie do poznawania tego, co znają dziesiątki tysięcy, ale odkrywania tego, w czym nikt inny ludziom pomóc nie może. Jej praca, która dla większości jest nudna jak flaki w oleju, codziennie stawia przed nią wyzwania. Jednak dla samej Rachel to wspaniała przygoda. Każda nowa linia zapisana w notatkach, każdy nowy wniosek na vlogu instytutu, to odkrywanie nowych, nieznanych zwykłym zjadaczom chleba przestrzeni i możliwości.


Mocne strony:
-dociekliwa
-inteligentna
-spostrzegawcza
-przedsiębiorcza
Słabe strony:
-nieufność
-nieumiejętność wyjścia poza utarte schematy myślowe
-słaba fizycznie


Statystyki:

Ekwipunek: Przy sobie nosi zwykle to, co nosi kobieta mieszkająca samotnie w mieście.
Torebkę, a w niej lusterko, kosmetyczkę, pilnik, obcinacz, notes i długopis, szczotkę i spinkę do włosów, chusteczki, paralizator z alarmem, paczkę pastylek miętowych lub gumy do żucia, tampony, i małą fiolkę wody utlenionej wraz z parą jednorazowych lateksowych rękawiczek (przydają się, gdy już po swojej zmianie zagląda czasem do młodszych pracowników, gdy mają z czymś kłopot.

W kurtce lub marynarce - zależnie od pogody,  ma portfel z dokumentami, karta kredytową i kilkudziesięcioma dolarami, oraz klucze od domu.

Awatar postaci


Charakter: Praworządny neutralny
Opis charakteru: Rachel nie zastanawia się nad tym, czy jest osobą dobrą, czy złą. Nad tym zastanowiła się już jako bardzo młoda dziewczyna, odrzucając wszystko to, czemu sprzeciwia się rozum i sumienie. 
Nie przyszłoby jej do głowy by przejechać na czerwonym świetle lub oszukać urząd na podatkach - bo w końcu po co to robić, skoro wszystkie te zasady ułatwiają życie jej i innym?

Ale też nie stara się oceniać tych, którzy żyją innymi wartościami. Widocznie mają swoje powody. 

Prowadzi ustabilizowany tryb życia. Przez pięć dni w tygodniu po prostu chodzi do pracy i wraca z niej. Wieczorami czasem poszpera w sieci nim pójdzie spać - choć sieci ma powyżej uszu, skoro połowę swojej pracy wykonuje przy komputerze.
Jedynie jej przyjaciel Paul jest uprawnionym do zaburzenia jej tego cudownie poukładanego rytmu dnia i wyciągnięcia jej po pracy na szklankę kawy lub drinka. 
Z piątku na sobotę lubi pójść z Paulem do klubu, zresetować się wśród tłumu przypadkowych ludzi. By przestać patrzeć na nich jak na obiekty badań, a wreszcie zauważyć osoby.

Nie jest zbyt gadatliwa - nadmiar kobiecej gadatliwości zużywa przy tych, którym najbardziej ufa. A są to dwie osoby. Jej matka oraz Paul - z którym pracuje.

Poza pracą sprawia dość towarzyskie wrażenie, ale w rzeczywistości bywa bardzo nieufna, i nieprędko zmienia zdanie pod tym względem.


Wygląd: Podobnie jak w awatarze. Włosy zakręcone w fale, z którymi Rachel nie może dojść do ładu, ani przed wyjściem, ani po powrocie. Jedynie po kąpieli dają się ujarzmić.

Sylwetkę ma delikatną, ale nie drobną. Na jasnej skórze w gorące dni widać między piersią i ramieniem, oraz na dłoniach pojedyncze niebieskawe żyły.


Ubranie: Zwykle praktyczny na tyle, na ile praktyczny jest ubiór w dużym mieście. Nie lubi frywolnych strojów, flisów, motywów kwiatowych. Pozwala sobie najwyżej na zabawne napisy na ubraniach domowych, podkoszulkach do spania czy biegania. Na co dzień są to proste pantofle, ołówkowe spódnice, i białe bądź siwe i błękitne bluzki z mankietami.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Luna_s20. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.