Karta Postaci: Cheryl
Cheryl

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 19
Wzrost: 168
Waga: 53
Udźwig: 36

Klasa/Specjalizacja: Uczennica
Informacje: Grupa krwi: AB
Data urodzenia: 22 września 1998
Nick na forum/czacie: Sadima
Klan/Ród: Williams

Historia:
Cheryl, jest córką Abigail i Jamesa Williams, którzy od pokoleń prowadzą dobrze prosperujący tartak. Abigail dodatkowo założyła firmę związaną ze sprzedażą ziem oraz nieruchomości. Taki rodzaj biznesu wymaga ogromnej uwagi, dlatego też sama Cheryl rzadko kiedy widywała rodziców, którzy zamiast wykorzystywać każdą wolną chwilę, by spędzić z córką dokładali jej obowiązków i dodatkowych zajęć, by mogli pochwalić się "utalentowaną" latoroślą.

Dziewczyna pod presją rodziców starała się sprostać każdemu zadaniu. Nie dość, ze musiała każdy rok w college’u kończyć z wyróżnieniem, to jeszcze uczęszczała na masę zajęć pozalekcyjnych:
- gra na fortepianie i śpiew (**)
- kółko matematyczne (***)
- kółko szachowe (**)
- nauka francuskiego (*)
- balet (**)
Nie we wszystkim dało się być najlepszym, choć Cheryl mogła się pochwalić logicznym myśleniem i zamiłowaniem do matematyki. Gra na fortepianie, śpiew i balet sprawiały jej przyjemność, jednak z francuskim radziła sobie kiepsko. 

Dość napięty grafik zajęć nie przeszkadzał dziewczynie na zdobywaniu masy znajomości. Była bardzo popularna, jednak zwalała to pozycję rodziców, niż zasługę jej charakteru.

Cheryl nie umiała odnaleźć się w prawdziwym świecie, zaś ciągle "uciekała" do tego wirtualnego. Nocami włączała laptopa i szperała po Internecie. Potrafiła aż do rana spędzić czas na forum i na czatach, rozmawiając z obcymi, z którymi miała o wiele lepszy kontakt niż ze znajomymi ze szkoły. W Internecie mogła wreszcie przestać się pilnować co mówi i do kogo mówi. W Internecie była anonimowa.Mocne strony:
- bystra
- inteligentna, choć leniwa
- idealnie poinformowana o wydarzeniach w mieście
- dobrze wychowana - uprzejma dla starszych


Słabe strony:
- fałszywa - często mówi to, co chcą usłyszeć inni
- uzależniona od komórki i internetu
- brak kondycji fizycznej - szybko się męczy przy bieganiu
- brak pewności siebie
- brak asertywności - nie potrafi sprzeciwić się rodzicom


Statystyki:

Ekwipunek:

Nie rozstaje się z komórką, bez niej czuje się jak bez ręki. 
Do tego w torebce posiada same pierdoły, jak każda nastolatka: masę kosmetyków, lusterko, szczotkę, pilniczek, czerwony lakier do paznokci, soczewki- niebieskie, prezerwatywy, papierosy (pali sporadycznie).

Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru: Od dziecka każdy patrzył na jej ręce, zawsze musiała być idealna i najlepsza, ale nie najważniejsza. Najważniejsze dla jej rodziny były wpływy i pieniądze. A jedyną uwagę jaką mogła zaskarbić to wtedy, gdy się nią chwalono za jej osiągnięcia. Nauczyła się uśmiechać na zawołanie, być miła na zawołanie, ale także płakać i melodramatyzować na zawołanie. Musiała dostosowywać się do sytuacji. 

Cheryl chowa się za maską z uśmiechem na twarzy, jednak sama jeszcze nie odkryła, jakim jest człowiekiem. Przez to, że ciągle udaje, nie rozwinęła swojego prawdziwego "ja". Jest taka, jaką chcą ją widzieć rodzice i otoczenie.

Mimo wielu znajomych czuje się samotna i wyobcowana. Wygląd: Pierwsze co się rzuca w oczy to długie pofalowane kasztanowo rude włosy, zawsze nienagannie ułożone (bo co ludzie powiedzą?)
Jak już się obróci (niekoniecznie z powodu gwizdów)- duże brązowe oczy.  

Przez mocny  makijaż, często wygląda na dużo starszą niż jest w rzeczywistości:
Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Mikaela. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.