Karta Postaci: Brenda „Brandy” Dix
Brenda „Brandy” Dix

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 23
Wzrost: 168
Waga: 54
Udźwig: 37

Klasa/Specjalizacja: Piosenkarka
Informacje: Grupa krwi: B Rh- Urodziny: 22 lipca
Gildia/Frakcja: zespół Ciary
Historia:
Dlaczego rock? To był właściwie przypadek. Szukała zespołu i trafiła na grupkę ludzi, którzy akurat chcieli grać rocka. Dołączyła do nich w wieku czternastu lat. Z początku zwali się Tygrysami i dość szybko zdobywali popularność, szczególnie gdy zaczęli wrzucać teledyski na YouTube.

Brenda w wieku 16 lat rzuciła szkołę, by móc w pełni oddać się swojej pasji i zespołowi. Przez pewien czas była w cieniu Lindy, ta jednak w końcu opuściła grupę, marząc o karierze solowej. Wtedy to zmienili nazwę na Ciary.Mocne strony:
Piękny głos.
Wysportowana.
Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi.
Jak już coś robi, to z pasją i energią.
Nigdy nie marudzi.Słabe strony:
Bałaganiara.
Często zajmuje się wieloma rzeczami na raz i nie wyrabia.
Ciągle odkłada rzeczy na później.
Lepiej, by nie dotykała instrumentów.
Ani niczego innego, na czym się nie zna.


Ekwipunek:
Żyje na walizkach, a raczej jednej, dużej torbie w czarno-fioletowe paski, w której i tak rzadko kiedy udaje jej się wszystko pomieścić. Nie nosi torebek, nie lubi, dlatego preferuje kieszeniaste spodnie, w których trzyma absolutne minimum - kluczyki od pokoju hotelowego, komórkę, chusteczki. Do biegania zabiera jedynie starą jak świat mp3-kę o nieśmiertelnej baterii.

Awatar postaci


Opis charakteru:

Kochała życie jak nikt inny, jednak była to miłość nieodwzajemniona.

Urodzony pechowiec. Jeżeli coś ma pójść nie tak, to na pewno pójdzie nie tak. Jeżeli czegoś nie dopatrzy, na pewno odczuje tego konsekwencje. A jednak, mimo tych wszystkich przeciwności – skrajna optymista. Dzięki swojej determinacji i wierze, że jej się uda, w końcu zajmuje się tym, co kocha najbardziej - śpiewa, koncertuje.

Kocha ludzi. Kocha swoje życie, czuje się spełniona i szczęśliwa. Bardzo otwarta na innych, jednak ponad to wszystko – nie do poznania. Tajemnicza, głęboka, o poetyckiej duszy. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi, nowo poznanymi ludźmi, a jednocześnie radują ją samotne wycieczki w piękne, zapierające dech w piersiach miejsca. Prostolinijna, szczera, zdawałoby się, że nic nie ukrywa, jednak gdzieś w głębi serca nosi odmienny, piękniejszy świat, niedostępny dla innych. Można ją było znać dziesięć, piętnaście lat, ale nigdy nie przejrzy się jej do końca.


Wygląd:
Czekoladowe włosy (kolor niejednolity, bawiła się w rozjaśnianie), chabrowe oczy. Ogólnie urodziwa, co lubi podkreślać odpowiednim makijażem.


Ubranie:
Jeansy, adidasy i bejsbolówka na głowie to absolutna podstawa. Nie da sobie wcisnąć ani sukienki, ani spódniczki. Prędzej ubierze się seksownie niż ładnie, na co dzień nosi sportowe ubranie. Jednak wygląd jest dla niej ważny, więc nie włoży niczego, w czym wyglądałaby źle, a jednocześnie nie czułaby się swobodnie.
Informacje o postaci:
Członkowie zespołu:
Nigel Linson  – gitarzysta, jest w zespole od początku, przy okazji i kierowca.
Samuel Cohnen – basista, od początku w zespole, z Nigelem są najlepszymi przyjaciółmi, ma dredy.
Thomas Mishra – perkusista, dołączył pięć lat temu.
Katherine Loley – menadżerka i fotografka, jeździ z nimi od dwóch lat.


Dziennik postaci:

I znów gasną światła, ludzie czekają w skupieniu… Żartuję, jeszcze się nie pojawię, a już wołają moje imię, słychać owacje, zachęty do wyjścia! A potem się zaczyna. Z mikrofonem przy ustach muszę odciąć się na chwilę od tego, co dzieje się na zewnątrz. Skupić na słowach, które tak dobrze znam, na tonacji. Po chwili jednak to przychodzi już tak naturalnie. Widzę wpatrzone w siebie oczy, które zastanawiają się, czy to właśnie na nie teraz patrzę, ale nim znajdą odpowiedź, zerkam już na kogoś innego. Kocham to. Kocham moją widownię. Kocham ludzi, którzy przyszli tu dzisiaj, by mnie posłuchać. Krzyczę to, krzyczę, że ich kocham, oni się cieszą, ale czy naprawdę wiedzą ile to dla mnie znaczy? Bez nich nie mogłabym robić tego, co robię. Bez nich nie byłoby mnie.
Ta postać należy do użytkownika Aceris. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.