Karta Postaci: Lady Yola
Lady Yola

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 38
Wzrost: 172
Waga: 50
Udźwig: 37

Klasa/Specjalizacja: Mag bojowy
Gildia/Frakcja: Loża Czarodziejek
Klan/Ród: Wizengoth, z d. Verolite

Historia:
Panna Verolite została przedstawiona Roerowi Ondari, wtedy jeszcze księciu. Yola miała zostać jego żoną, tak chcieli jej rodzice i przełożeni z akademii magii, jednak dziewczyna gardziła ludźmi niemagicznymi i nie była przychylna temu pomysłowi. Postanowiła sama sobie odebrać szansę na bycie przyszłą królową… No, może z lekką pomocą pewnego czarodzieja, który już od jakiegoś czasu się do niej przystawiał. Wstydziła się później tego, jednak czarodziejki dowiedziały się, co zrobiła. Nie chciały, by ktokolwiek o tym wiedział. Nieoczekiwaną pomocą stała się siostra Yoli, Marie, która na złość chciała odebrać jej narzeczonego. Wystarczyło tylko udawać, że Yolę to coś obchodzi i voila, to właśnie Marie poślubiła Roera, a tajemnica Yoli pozostała bezpieczna.

Teraz czarodziejka mieszka na zamku i służy koronie. Atak na akademię w stolicy, w Pruss, opętanie króla – to są sprawy, które nie dają jej spokoju i im poświęca swój czas.


Mocne strony:
Tworzenie portali.
Telepatia.
Magia żywiołów.
Magia defensywna.
Alchemia.
Potrafi się obronić za pomocą sztyletu.

Słabe strony:
Dumna.
Nieustępliwa.
Niecierpliwa.
Bez magii nie ma szans z wyszkolonym wojownikiem.

Ekwipunek:
Sztylet.
Kilka ziół alchemicznych.

Awatar postaci


Charakter: Praworządny neutralny
Opis charakteru:
Myśli racjonalnie, zawsze rozważa różne opcje, wybierając te, które wydają się najlepsze dla niej, jej rodziny, loży i królestwa (w tej właśnie kolejności). Potrafi być jednak lojalna, czemu dowodzi to, że została wcielona do loży czarodziejek. Odważna, pracowita i inteligentna. Nie lubi pomagać za darmo i często irytuje ją, gdy jest proszona o rzeczy błahe. Dumna, zna swoją wartość. Bywa niecierpliwa i nieustępliwa.


Wygląd:

Nietypowe jak na Lessicę, ciemne włosy, długie do pasa i ciemnoczekoladowe oczy. Wygląda na 20 lat.Ubranie:
Eleganckie, lekkie suknie, nie krępujące ruchów, jednak w razie potrzeby nie pogardzi i spodniami. Nie ma szczególnych preferencji kolorystycznych, nosi i jasne, i ciemne stroje. Suknia jednak musi jej się podobać i pod tym względem jest bardzo wybredna.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Aceris. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.