Karta Postaci: Patrick van Lavender
Patrick van Lavender

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Wampir | Wiek: 29
Wzrost: 185
Waga: 85
Udźwig: 45

Klasa(Główna): Skrytobójca
Klasa(Poboczna): Mag
Informacje: Znany w Kronie jako Magnus z rodu Barentapfer. (nieaktualne)
Gildia/Frakcja: Czarni Druidzi
Klan/Ród: Lavender

Historia:Patrick urodził się w zamożnej i wysoko postawionej rodzinie. Jego rodzina zajmowała się głównie handlem zagranicznym. Ich dom znajdował się na polu lawendy - stąd nazwisko oraz dochód. Posiadał on 2 młodsze siostry Eveline oraz Sue. Z czasem napięcia między rodami szlacheckimi się zaostrzyły do tego stopnia, że dom Patricka został napadnięty przez hordę najemników. Patrick nic nie mógł zrobić jak uciec wraz z siostrami. Był wtedy niemal dzieckiem. Jego włości jak i pole zostały spalone a on sam musiał poszukać nowego domu. Wędrował z siostrami od miasta do miasta żyjąc głownie z kradzieży. Niestety łowcy zdołali ich wytropić wiedząc, że dopóki Patrick żyje, ród da sie odbudować. Pojmali go oraz jego siostry. Przetrzymywali ich w lochach i torturowali dla czystej zabawy nazywajac ich przy tym bestiami bez serca (o ironio). W końcu doszło do tego, że Eveline oraz Sue nie przeżyły. Patrick w gniewie zdołał wyrżnąć wiekszość oprawców i zbiec. Utrata sióstr wyżłobiła w nim tak okrutną ranę, że nawet czas nie mógł mu pomóc. Kilkanaście lat później Patrick przyłączył się do gildii kupieckiej i tam zaczął się ustatkowywać chociaż lekko nie było. Co mógł to ukradł a co mógł to sprzedał. Robił wszystko by nie wzbudzać podejrzeń. Jego życie ułatwiały jego zdolności magiczne, które pozwalały mu czytać myśli słabszych istot lub nawet nimi manipulować a w razie potrzeby miał zdolność rozpływania się w ciemności. Patrick poprzysiągł sobie, że zemści się na łowcach i odbuduje swój rodzinny dom oraz wznowi interes.
***
Patrick poznał rebeliantów, wrogów cesarstwa - Cypriana i Aleksa, gdy ci chcieli ukraść jego powóz by uciec przed pościgiem. Los chciał, że Patrick ruszył ich śladem przyłączając się tymczasowo do ich grupy. Nie wiedział jednak, że nie wszyscy są z tego świata. Dzięki nowym znajomościom dotarł do międzywymiarowej karczmy pełnej demonów (głównie). Poznał Patriela, który stał się jego kuchmistrzem serwując mu pizzę, hamburgery lub zapiekanki z mikrofali. Późniejszy rozwój wydarzeń zadecydował, że Patrick udał się do Lessicy eskortując wysoko postawioną kobietę. Został tam na krótki czas zwiedzając pałac królewski i jego ogrody. Udało mu się też uratować Farikę z rąk porywaczy, dzięki czemu został tam dobrze zapamiętany nim wrócił do swojego świata. Chciał wdrążyć swój plan w rzeczywistość. Kolejne zrządzenie losu chciało, by Patrick poznał kapitana Marcosa. Obydwoje sobie pomogli. Patrick dał przepustkę Marcosowi, by ten mógł żyć w Kronie. Natomiast Marcos miał pomóc Patrickowi dostarczyć go niepostrzeżenie do stolicy cesarstwa.
***
Patrick dotarł do stolicy Naruntii. Jego plan zamordowania cesarza jednak został udaremniony. Ledwo zdążył opuścić okręt, a już został pojmany przez straże i umieszczony w lochu. Przyznał się do zarzuconych mu win nie mając pojęcia ile wie Marcos i ile im powiedział. Wiedział bowiem od samego początku, że kapitan stał za tym wszystkim. W lochach odwiedził go starszy druid ukazując Patrickowi bolesną prawdę, ale również nadzieje. Patrick dowiedział się, że jego siostra Evelin żyje, a wszystkie jego przekonania były kłamstwem. Jego rodzina szpiegowała Czarnych Druidów dla cesarstwa jednak zostali nakryci i to Czarni Druidzi zamordowali jego rodzinę. Później doszło do tego, że sam cesarz stanął przed Patrickiem i wręczył mu niezbite dowody, które raz na zawsze rozwiały wątpliwości w młodym umyśle Lavendera. Gdy nadszedł czas próby miał do wyboru zawisnąć bądź przyrzec cesarzowi wierność. Mając już sznur na szyi przyznał się przed całym tłumem do błędu jaki popełnił i kłamstwa, w którym żył od dziecka. Postanowił się zmienić. Zacząć nowy rozdział życia i przywrócić swemu rodowi chwałę i szacunek na jaki zasługiwał. Cieszył się również, że Auron podołał swojemu zadaniu. 

Broń: Noże i sztylety

Mocne strony:Słabe strony:

Ekwipunek:
Koń, który został skradziony ze Slavii podczas ataku smoków.MieczAwatar postaci


Charakter: Praworządny zły
Opis charakteru: Zamknięty w sobie. Posiada silne poczucie sprawiedliwości. Dąży do niej nie bacząc na środki. Stanowczość jak i chłód to jego domena. Pod twardą i zimną skorupą skrywa ciepłe serce, które jest jego napędem w dążeniu do celu. Pomimo tych cech potrafi dobrze udawać i dogadywać się praktycznie z każdym (targowanie sie to jego drugie imię jako kupiec i złodziej). Jego trudne życie nauczyło go jak zachowywać się w danych sytuacjach i jak wyjść z nich zwycięsko.

Wygląd: Wysoki
Zmienny kolor oczu
Niegdyś długie, teraz ścięte czarne włosy (obecnie zapuszcza - ma do ramion. Jego wizerunek na awatarze ukazuje go z lekkim wyprzedzeniem)
Blada cera
Szczupły i umięsniony

Ubranie:
Strój, który otrzymał od cesarza Ernila.


Sygnet rodu Lavender (projektu Patricka)


Strój galowy


Informacje o postaci:Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.