SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y
Karta Postaci: Patrick van Lavender
Patrick van Lavender

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 28
Wzrost: 185
Waga: 85
Udźwig: 45

Klasa(Główna): Skrytobójca
Klasa(Poboczna): Mag
Informacje: Znany w Kronie jako Magnus z rodu Barentapfer. (nieaktualne)
Gildia/Frakcja: Czarni Druidzi
Klan/Ród: Lavender

Historia:Patrick urodził się w zamożnej i wysoko postawionej rodzinie. Jego rodzina zajmowała się głównie handlem zagranicznym. Ich dom znajdował się na polu lawendy - stąd nazwisko oraz dochód. Posiadał on 2 młodsze siostry Eveline oraz Sue. Z czasem napięcia między rodami szlacheckimi się zaostrzyły do tego stopnia, że dom Patricka został napadnięty przez hordę najemników. Patrick nic nie mógł zrobić jak uciec wraz z siostrami. Był wtedy niemal dzieckiem. Jego włości jak i pole zostały spalone a on sam musiał poszukać nowego domu. Wędrował z siostrami od miasta do miasta żyjąc głownie z kradzieży. Niestety łowcy zdołali ich wytropić wiedząc, że dopóki Patrick żyje, ród da sie odbudować. Pojmali go oraz jego siostry. Przetrzymywali ich w lochach i torturowali dla czystej zabawy nazywajac ich przy tym bestiami bez serca (o ironio). W końcu doszło do tego, że Eveline oraz Sue nie przeżyły. Patrick w gniewie zdołał wyrżnąć wiekszość oprawców i zbiec. Utrata sióstr wyżłobiła w nim tak okrutną ranę, że nawet czas nie mógł mu pomóc. Kilkanaście lat później Patrick przyłączył się do gildii kupieckiej i tam zaczął się ustatkowywać chociaż lekko nie było. Co mógł to ukradł a co mógł to sprzedał. Robił wszystko by nie wzbudzać podejrzeń. Jego życie ułatwiały jego zdolności magiczne, które pozwalały mu czytać myśli słabszych istot lub nawet nimi manipulować a w razie potrzeby miał zdolność rozpływania się w ciemności. Patrick poprzysiągł sobie, że zemści się na łowcach i odbuduje swój rodzinny dom oraz wznowi interes.
***
Patrick poznał rebeliantów, wrogów cesarstwa - Cypriana i Aleksa, gdy ci chcieli ukraść jego powóz by uciec przed pościgiem. Los chciał, że Patrick ruszył ich śladem przyłączając się tymczasowo do ich grupy. Nie wiedział jednak, że nie wszyscy są z tego świata. Dzięki nowym znajomościom dotarł do międzywymiarowej karczmy pełnej demonów (głównie). Poznał Patriela, który stał się jego kuchmistrzem serwując mu pizzę, hamburgery lub zapiekanki z mikrofali. Późniejszy rozwój wydarzeń zadecydował, że Patrick udał się do Lessicy eskortując wysoko postawioną kobietę. Został tam na krótki czas zwiedzając pałac królewski i jego ogrody. Udało mu się też uratować Farikę z rąk porywaczy, dzięki czemu został tam dobrze zapamiętany nim wrócił do swojego świata. Chciał wdrążyć swój plan w rzeczywistość. Kolejne zrządzenie losu chciało, by Patrick poznał kapitana Marcosa. Obydwoje sobie pomogli. Patrick dał przepustkę Marcosowi, by ten mógł żyć w Kronie. Natomiast Marcos miał pomóc Patrickowi dostarczyć go niepostrzeżenie do stolicy cesarstwa.
***
Patrick dotarł do stolicy Naruntii. Jego plan zamordowania cesarza jednak został udaremniony. Ledwo zdążył opuścić okręt, a już został pojmany przez straże i umieszczony w lochu. Przyznał się do zarzuconych mu win nie mając pojęcia ile wie Marcos i ile im powiedział. Wiedział bowiem od samego początku, że kapitan stał za tym wszystkim. W lochach odwiedził go starszy druid ukazując Patrickowi bolesną prawdę, ale również nadzieje. Patrick dowiedział się, że jego siostra Evelin żyje, a wszystkie jego przekonania były kłamstwem. Jego rodzina szpiegowała Czarnych Druidów dla cesarstwa jednak zostali nakryci i to Czarni Druidzi zamordowali jego rodzinę. Później doszło do tego, że sam cesarz stanął przed Patrickiem i wręczył mu niezbite dowody, które raz na zawsze rozwiały wątpliwości w młodym umyśle Lavendera. Gdy nadszedł czas próby miał do wyboru zawisnąć bądź przyrzec cesarzowi wierność. Mając już sznur na szyi przyznał się przed całym tłumem do błędu jaki popełnił i kłamstwa, w którym żył od dziecka. Postanowił się zmienić. Zacząć nowy rozdział życia i przywrócić swemu rodowi chwałę i szacunek na jaki zasługiwał. Cieszył się również, że Auron podołał swojemu zadaniu. 

Broń: Noże i sztylety

Mocne strony:Słabe strony:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Praworządny zły
Opis charakteru: Zamknięty w sobie. Posiada silne poczucie sprawiedliwości. Dąży do niej nie bacząc na środki. Stanowczość jak i chłód to jego domena. Pod twardą i zimną skorupą skrywa ciepłe serce, które jest jego napędem w dążeniu do celu. Pomimo tych cech potrafi dobrze udawać i dogadywać się praktycznie z każdym (targowanie sie to jego drugie imię jako kupiec i złodziej). Jego trudne życie nauczyło go jak zachowywać się w danych sytuacjach i jak wyjść z nich zwycięsko.

Wygląd: Wysoki
Zmienny kolor oczu
Niegdyś długie, teraz ścięte czarne włosy
Blada cera
Szczupły i umięsniony

Ubranie: Przeważnie nosi długie czarne szaty z metalowymi elementami jak naramienniki, karwasze czy część rękawic.
Szata ta posiada również kaptur dzięki, któremu można zakryć niemal całą twarz.

Strój, który otrzymał od cesarza Ernila.


Sygnet rodu Lavender (projektu Patricka)

Informacje o postaci:Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.