Karta Postaci: Jenny McAllister
Jenny McAllister

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 21
Wzrost: 159
Waga: 41
Udźwig: 33

Informacje: Na forach i przez przyjaciół zwana FOXY. Czasem dokuczają jej przezwiskiem Arielka.
Historia:Buntownicza Jenny miała na pieńku z rodzicami już odkąd była nastolatką. Postanowiła się od nich wyprowadzić zaraz po osiągnięciu pełnoletności. Ledwo skończyła szkołę, wsiadła w pociąg i przybyła do budzącego nadzieję, pięknego Tranquillium. Jenny miała jednak wtenczas więcej brawury niż rozumu i wylądowała w nowym miejscu niemal bez środków do życia.
Na początku cisnęła się więc w pokoiku dwuosobowym, a to i tak tylko dlatego, że wzięła właściciela mieszkania na litość swą dziecięcą aparycją. No i obiecała oddać pieniądze za czynsz... jak tylko je zarobi.
Udało jej się znaleźć pracę w sklepie eko mimo, iż nie była wcale brana pod uwagę. Miała szczęście, że dziewczyna wzięta na stanowisko zrezygnowała z niego po tygodniu, a pozostałe kandydatki zdążyły pozatrudniać się gdzie indziej. Dano więc Jenny szansę, choć nie pokładano wielkich nadziei w dziewczynie nie posiadającej żadnego doświadczenia. Trafiła jednak do środowiska, które już wcześniej ją interesowało, więc z chęcią się starała. W końcu szefowa to dostrzegła i Jenny dostała umowę o pracę.


Mocne strony:
* Wygadana.
* Odważna.
* Bystra.
* Broni swojego zdania.
* Prowadzi zdrowy tryb życia.


Słabe strony:
* Słaba fizycznie.
* Bywa bezczelna lub nawet chamska.
* Nie zależy jej na zdobywaniu przyjaciół.
* Zdarza się jej być niechętną do ludzi.


Ekwipunek:

Awatar postaci


Opis charakteru: Foxy to odważna, wygadana kobietka. Bywa bardzo konkretna i dosadna, czasem wręcz pyskata. Potrafi zbuntować się, gdy coś jej nie pasuje, z rzadka stara się załatwiać sprawy ugodowo. Potrafi przeklinać, kiedy jest zdenerwowana. Jenny to nierzadko mały furiat.
Generalnie jest przyjacielska, choć nie zwierza się łatwo.
Ciągle słucha muzyki. Lubi grać w sesje rpg i gry komputerowe, nie jest jednak typem zasiedziałego gracza.
Chętna do gier i sportów, choć do wielu z tych drugich nie jest przystosowana fizycznie. Ulubionymi ćwiczeniami fizycznymi są dla niej joga, rolki i spacery. Korzysta z wszechobecnej natury. Lubi chadzać do parków lub w góry. Najlepiej jednak relaksuje się nad jeziorem.
Wierzy w karmę i moc kamieni szlachetnych. Z ciekawości czyta nauczycieli duchowych jak np. Osho, Eckhart Tolle. Nie wie jeszcze, czy w to wierzy, ale takie książki ją uspokajają i dają nadzieję na to, że jest coś transcendentalnego na świecie.
Czyta także książki fantasy i mangi. Twierdzi, że nie lubi romansów, ale to zawsze te wątki najbardziej ją ciekawią i z zapałem kibicuje swoim ulubionym postaciom w ich podbojach. Może dlatego, że sama nie ma w tym wielkiego szczęścia.
Jest nieszczęśliwie zakochana w Ashu, chłopaku z sąsiedztwa i dalekim znajomym swojej przyjaciółki Jasmine. Ash nie tyle nie odwzajemnia jej uczucia, co nie ma pojęcia, co dziewczyna do niego czuje. Ledwo się znają.
Lubi gotować, najchętniej jednak azjatyckie lub bezmięsne dania, co nie wszystkim jej znajomym pasuje. Jenny oczywiście się nie przejmuje ich zdaniem.


Wygląd: Drobniutka - niska i chudziutka dziewczyna, wyglądająca na jeszcze młodszą niż jest w rzeczywistości. Ma twarz dziecka, długie, proste włosy w kolorze czerwonym z grzywką i duże, piwne oczy o nierównomiernie rozłożonej kolorystyce. Ma jaśniutką cerę.
Ze względu na stylizację grzywkę czesze na prosto lub nosi zmierzwioną na bok.
 
 Ubranie: Styl ubioru Jenny to jedna wielka wariacja. Na codzień nosi przeważnie ubrania punkowo-rockowe, ale chętnie łączy je z elementami typu lolita rodem z japonii lub rzeczami steampunk lub fantasy, odpowiadającymi sesjom i grom, w które grywa. Jenny jest dumną fanką zarówno fantasy jak i japońskich mang oraz anime i nie boi się tego pokazać.


Informacje o postaci:
Hobby:
* Gry komputerowe i na forach.
* Joga, rolki.
* Światy fantasy (np. z książek).
* Japonia, mangi i anime.
* Zdrowy tryb życia.
* Kuchnia azjatycka.

Jest zakochana w Ashu.
Jenny pracuje w sklepie eko, w którym można znaleźć zdrową żywność, egzotyczne przyprawy, herbaty z całego świata, kosmetyki naturalne i składniki do zrobienia własnoręcznie kosmetyków.

Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Niria. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.