Karta Postaci: Eveline van Lavender
Eveline van Lavender

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 20
Wzrost: 157
Waga: 53
Udźwig: 35

Klasa(Główna): Alchemik
Klasa(Poboczna): Mag
Gildia: Kult Druidów

Klan/Ród: Lavender

Historia:Początek swej historii dzieli ze swym starszym bratem Patrickiem i starszą siostrą Sue do czasu kiedy nie umarła. Umarła? Była tego pewna. Umarła w cierpieniach niewyobrażanych dla ludzkiego umysłu. Była spaczona fizycznie i psychicznie, a jednak obudziła się z koszmaru. Była w lesie. Jak się tam znalazła? Nie wiedziała. Dostrzegła kątem oka starca z długa siwą brodą. Druid. Ale jak? Nie wiedziała. Miała wówczas tylko 8 lat. Staruszek nie chciał jej nic wytłumaczyć. Przygarnął ją i z czasem zaczął traktować jak własną wnuczkę, a ona jego jak własnego dziadka. Jej siostra niestety nie miała tyle szczęścia co ona. Uważała również, że jej brat nie żyje. Chciała zapomnieć o traumie jaka ją dotknęła. Jednak trauma pozostała do dziś głęboko uśpiona w sercu Eveline. Dokształcała się w sztuce magicznej jak i alchemicznej pod samym okiem swojego przybranego dziadka-mentora. Poznała czym jest magia, kim jest i jaki talent posiada. Czuła zjednoczenie z przyrodą. Spanie pod runem leśnym przynosiło jej ukojenie, zwierzęta zaś były najlepszymi przyjaciółmi, przez co nigdy nie ruszyła mięsa. Jej celem było poszerzanie swojej wiedzy na temat otaczającego ją świata. Wszystko szło jak marzenie dopóki jej dziadek nie umarł. Pochowała go przed jego chatką i sama zajęła jego miejsce jako lokalna druidka.

Broń: Broń linowa

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Jest małomówna ale jak przyjdzie co do czego to potrafi się odezwać i czasem powiedzieć wręcz aż za dużo. Unika konfliktów i posiada małe poczucie humoru. Nie lubi samotności i to jest jej największą fobią. Kocha poezję i muzykę.

Wygląd: Koloru postaci u Eveline nie da się jednoznacznie stwierdzić. Jedni widzą róż, inni czerwień, a jeszcze inni purpurowy. Mimo swojego wzrostu i wagi posiada kobiece walory, których żadna kobieta by się nie powstydziła (jednak co za dużo to nie zdrowo). Posiada mieszany kolor włosów (czarne przechodzące w szare). Jej twarz prawie zawsze wygląda tak jakby była smutna, a oczy przeszkolne sprawiają wrażenie nadchodzącego płaczu.

Ubranie:
Jej ulubionym ubraniem jest długa, czarna, wykończona białym futerkiem suknia w złote wzory. Do tego nosi czarne cienkie rękawiczki i buty koniecznie bez podwyższenia, co jeszcze bardziej czyni ją drobną.Naszyjnik, który Sue dostała od matki. Ostatecznie wylądował na szyi Eveline. Pierścień rodu Lavender, który dostała od brata.Strój galowy
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.