Karta Postaci: Rhiannon Hallinger
Rhiannon Hallinger

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 28
Wzrost: 167
Waga: 61
Udźwig: 38

Historia:
Pełne imię i nazwisko: Rhiannon Elisabeth Hallinger
Ranga: Kapitan
Dywizja: Dowództwo (wcześniej Naukowa)
Specjalizacja: Kapitan (wcześniej Egzobiolog)
Okręt: NCC-93021 U.S.S. Einherjar (klasa Sovereign)

Rhiannon Hallinger urodziła się w roku 2377 w Liverpoolu. Córka Edwarda i Katherine Hallingerów, imię otrzymała po prapraprababce ojca, która zginęła na służbie podczas bitwy o Caleb IV. Projekty Edwarda, z zawodu architekta krajobrazu, cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród administracji Federacji, dlatego rodzina Hallingerów często przenosiła się między planetami członkowskimi. W młodości Rhiannon mieszkała m.in. na Andorii, Trillu, Bolarusie, czy Bajor. Ciągła zmiana otoczenia nie sprzyjała zawiązywaniu przyjaźni z rówieśnikami, jednak zaowocowała fascynacją obcymi światami i organizmami jakie je zamieszkują. 

W 2395 Rhiannon Hallinger rozpoczęła naukę w Akademii Gwiezdnej Floty, którą ukończyła po standardowych czterech latach, z wyróżnieniem z egzobiologii. Tego samego roku otrzymała pierwszy przydział na U.S.S. Niagara jako oficer naukowy w randze chorążego. Służba na statku wiązała się z dwoma ważnymi wydarzeniami w jej karierze - odznaczeniem za waleczność podczas ataku Nausicaańskich piratów na kolonię na Rindan V oraz naganą za próbę ratowania inteligentnego gatunku fungoidów na Tuara I w sprzeczności z Pierwszą Dyrektywą. Niesubordynacja prawie zaskutowała wydaleniem ze służby, jednak interwencja Admirał Philipy Patterson pozwoliła Rhiannon pozostać we Flocie. 

W 2400 roku została awansowana do stopnia porucznika i zwróciła na siebie uwagę admirała Kobera Ch'viroka, który postarał się by, wraz z paroma innymi obiecującymi oficerami, została przeniesiona na okręt U.S.S. Corona. Zainspirownana przez {UTAJNIONO}, porzuciła dywizję naukową na rzecz dowództwa. W 2403 {UTAJNIONO}. Odznaczona za odwagę podczas {UTAJNIONO} i awansowana do stopnia komandora. 

Dwa miesiące po rozpoczęciu wojny z Imperium Klingońskim, za rekomendacją admirała Ch'viroka, Rhiannon Hallinger została ponownie awansowana i mianowana kapitanem U.S.S. Einherjar.


Broń: Broń energetyczna

Mocne strony:
Odwaga
Optymizm
Doświadczony naukowiec i dowódca


Słabe strony:
Inżynieria
Brawura
Arogancja


Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Żądna przygód optymistka, której zdarza się zachowywać nieco arogancko. Bez wahania złamie zasady jeśli uzna, że cel jest szlachetny i wart ryzyka. Czasem nie liczy się z tym, że nie każdy jest w stanie nadążyć za jej tempem. Jest serdeczna i stara się stworzyć przyjazną, prawie rodzinną atmosferę na statku, lecz gdy tylko bezpieczeństwo jej bliskich zostanie zagrożone potrafi być bezwzględna i wyrachowana.


Wygląd:


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Szpajku. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.