Karta Postaci: Zack Corven
Zack Corven

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 27
Wzrost: 178
Waga: 76
Udźwig: 42

Klasa/Specjalizacja: Tropiciel
Gildia/Frakcja: Ravens
Historia:Zack Corven - nazwisko jak najbardziej prawdziwe, imię już niekoniecznie. Zack urodził się jako niewolnik. W świecie pozbawionym człowieczeństwa. W świecie pozbawionym zasad moralnych. Świecie, od którego chce się uciec, ale nie ma dokąd. Świat zniszczony niezliczoną ilością konfliktów, stał się nie domem, a więzieniem dla wszystkich. Zack był bękartem narodzonym w wyniku gwałtu, oraz sprzedany Armii Odrodzenia - dawnym wojskowym prowadzącym reżim w nowym zbudowanym przez nich totalitarnym państwie, gdzie odrodzenie znajduje się tylko jako słowo bazgrane na murach miasta-państwa. Dorastał i wychowywał się jako popychadło. Przypadała mu najcięższa praca jaką tylko wojskowi posiadali. Nie posiadał statusu człowieka. Dla nich był tylko maszyną spełniającą rozkazy. Jego matka trafiła tam razem z nim. Pewnego razu wracając do swojego "domu" zastał wojskowych rozkoszujących się jego rodzicielką. W furii zamordował kilku z nich nim udało się go powstrzymać. Trafił do więzienia, gdzie oczekiwał publicznej egzekucji wraz z grupą reszty skazańców. Na szczęście udało mu się zbiec z miasta z małą pomocą frakcji "Ravens", która uchodziła za bandę rebeliantów, wolnościowców i anarchistów. Byli oni głównymi wrogami Armii Odrodzenia. Zack - bo takie przybrał imię od Kruków, szybko awansował i stał się głównym Tropicielem. Wyspecjalizowanym w posługiwaniu się niemal każdą bronią. Potrafił również tworzyć pułapki, które skutecznie niszczyły konwoje i zabijały ludzi, niekoniecznie bezboleśnie. W końcu przyszła misja, ich główny cel. Udało im się namierzyć artefakt zwany "Zielona Rosa". Był to artefakt zdolny pochłaniać ogromne ilości promieniowania, co w tych czasach było manną z nieba. Doszło do wojny o ten artefakt z kilkoma frakcjami. Nie mogło tu też zabraknąć Armii Odrodzenia, która chciała spuścić głowicę jądrową na miejsce, gdzie owy artefakt się znajdował. Ich motywy były nieznane lecz to sprawiło, że Kruki musiały działać szybko. Zack odnalazł artefakt, zielony kryształ mieszczący się w dłoni. Było tam tego mnóstwo. Lecz zanim zdążył uciec z tego miejsca, ujrzał białe światło, potem huk i zieloną trawę, która delikatnie łaskotała go w kark.

Broń: Kusze

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:
Artefakt "Zielona Rosa"

Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru: Łatwo poddaje się kaprysom. Jest Indywidualistą w każdym calu, ceni również swoją wolność osobistą. Unika władz, odrzuca ograniczenia i buntuje się przeciw tradycji. Nie szerzy celowo anarchii, ponieważ wtedy musiałby się opowiedzieć za którąś ze stron. Bywa nieprzewidywalny ale nie zachowuje się przypadkowo.

Wygląd:
Młody całkiem przystojny mężczyzna, na którego głowie jawią się krótkie dredy(teraz ma krótkie włosy). Szczupły i lekko umięśniony, nic do przesady, tyczy się to również zarostu na twarzy.Ubranie:
Preferuje ubrania nieograniczające ruchów. Najczęściej są to bojówki i kurtka bez rękawów. Buty muszą być stanowczo mocne, na tyle by mogły łamać żebra.

Informacje o postaci:
Własnoręcznie zbudowany dom, który znajduje się w lesie nieopodal karczmy Darkwood.
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.