Karta Postaci: Natan Shen
Natan Shen

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 452
Wzrost: 187
Waga: 80
Udźwig: 44

Klasa/Specjalizacja: Demonolog
Informacje: Na jego plecach znajduje się anielska runa.
Gildia/Frakcja: Łowca demonów
Historia:Natanael, bo tak brzmi jego pełne imię, został odebrany jako niemowlę by od dziecka uczyć się zabijania demonów. Narodził się bowiem ze znamieniem, które objawia się wybrańcom Boga. Szkolony w jednym celu przez wszystkie lata - zabijać piekielne poczwary. Jedno ze zleceń stwarzało więcej trudności niż Natan mógł sobie wyobrazić. Trafił na demona Asmoroda - władcę wszelkich ostrości, szpikulców, sztyletów, brzytew. Był specem od szatkowania ludzkiego ciała i wnętrzności. Był jednym z trzynastu poddanych uczniów Adramelecha - kanclerza piekieł, ósmego demona w hierarchii złych Sephirotów. Przeciwnik Natanaela był potężniejszy niż demony, z którymi przyszło mu się kiedykolwiek zmierzyć. Miał wtedy 20 lat i nie był zbyt doświadczony. Użył jednego z zakazanych zwojów nie znając w pełni konsekwencji, jakie przyjdzie mu ponieść. Źle odprawiony rytuał zamknął demona w ciele Natanaela. Toczyła się wielka wewnątrzna walka o kontrolę. Nie zawsze łowcy udawało się wygrywać bitwę co doprowadziło nie raz do masakry. Dziś jednak potrafią się dogadać lecz nie zawsze. Natan musi być cały czas czujny, bo nie wiadomo, kiedy jego demon znów zapragnie sobie władzy absolutnej.


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny
Opis charakteru: Natanael - wyluzowany, przeważnie spokojny, leniwy i opanowany młodzieniec. Lubi słuchać ciężkiego brzmienia, co kłóciłoby się z jego pierwotną naturą. Posiada niezłe, czasem wręcz czarne poczucie humoru.

Asmorod - piekielny narwaniec, rzadko kiedy może usiedzieć na miejscu (demon z ADHD). Jego zasób słów jest przeolbrzymi i chętnie się nimi dzieli z każdym jeśli ma takową możliwość, a słowa nie zawsze muszą być miłe. Uwielbia zabijać nawet bez powodu.

Wygląd:

Kiedy Asmorod przejmuje władzę nad Natanaelem, wtedy jego oczy stają się czerwone i sączy się z nich krew. Im dłużej Asmrod ma kontrolę, tym Natan coraz mniej przypomina człowieka, którym jest.


Ubranie:
Informacje o postaci:
Demon zamieszkujący ciało Natan'a - Asmorod


Ulubiony kawałek Natanaela:
Dziennik postaci:

Wyceniłem swoje jestestwo na dolara i sprzedałem je demonowi. Interes życia.
Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.