Karta Postaci: *Iwo Shey
*Iwo Shey

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Cyborg | Wiek: 17
Wzrost: 175
Waga: 61
Udźwig: 39

Klasa(Główna): Wojownik
Klasa(Poboczna): Złodziej
Klasa/Specjalizacja: Bandyta
Informacje: Iwo strzela z palców układając je w kształt pistoletu wykrzykując przy tym "BAM! BAM!". Jest też w stanie strzelać niczym z karabinu układając swoje obie ręce i palce w mniej więcej kształt karabinu wykrzykując przy tym "DA DA DA DA!... DA DA DA DA!... DADADADADADA!", nie może jednak wystrzelić więcej niż 5 pocisków na 10min (z pistoletu) i 15 pocisków na 30min (z karabinu). Może też rozłożyć swoje plecy po czym ułożą się one w skrzydła (ma przez to bardzo często rozdarty tył bluzki i bluzy).
Historia:Nie znana.

Broń: Inna

Mocne strony:
Troszczy się o ludzi z którymi się zżyje.

Słabe strony:
Lekkomyślny
Chciwy
Agresywny
Okrutny
Egoistyczny
Nikczemny
Brutalny
Ciekawski

Ekwipunek: Bluza z kapturem
Bluzka
Jeansy
Różowe Bokserki
Skarpety
Buty
Awatar postaci


Charakter: Praworządny zły
Opis charakteru: Chociaż wydaje się uprzejmy i grzeczny, Iwo jest socjopatą który wykorzystuje swoją cybernetyczną moc do mordowania ludzi którzy go denerwują lub morduje rodziny aby poczuć że żyje. Ma kompleks boga i wierzy że dzięki swojej mocy jest teraz ponad wszystkimi innymi i nikt na planecie nie może go powstrzymać. Jednak pomimo swoich morderczych pragnień Iwo nie jest tak wielki jak mu się wydaje. Chociaż cybernetyka Iwo może przyczynić się do jego socjopatii inne czynniki takie jak życie z matką w zniszczonym mieszkaniu i ojciec mający inną rodzinę, frustracje związane z życiem w szkole i radzenie sobie z łobuzami są również odpowiedzialne za stanie się osobą, którą jest teraz.


Wygląd: Iwo z pozoru wygląda jak zwykły człowiek, jest przystojnym młodym mężczyzną o długich, ciemno brązowych włosach i złotych oczach. Ma wyjątkowo ładną twarz do tego stopnia że przyciąga wiele kobiet.


Ubranie: Minimalizm czyli zazwyczaj spodnie jeansowe, koszulka, bluza, skarpety, buty.
Informacje o postaci:
Mimo iż z pozoru wydaje się być silny wystarczy jeden mocny kopniak by rozpadł się na kawałki.


Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Iwo. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.