Karta Postaci: Magnus Selvik
Magnus Selvik

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 15
Wzrost: 195
Waga: 80
Udźwig: 45

Klan/Ród: Selvik

Historia:
Magnus narodził się dziewiątego czerwca. Panowało wtedy lato, więc pierwsze lata jego życia upływały w beztrosce i zabawie. Wychowywał się on w Varen, siedzibie rodu Selvik, toteż życie nie przysporzyło mu szczególnych cierpień. Nigdy nie doświadczył biedy czy głodu, jak to już w zamożnej rodzinie bywa.
Od najmłodszych lat pragnął zostać rycerzem i pod tym kątem był wychowywany. Uczył się szermierki, jazdy konnej, heraldyki, etykiety oraz wiedzy o koniach. Co do ostatniego, nasz bohater ma w pamięci "Nie synu! Nie mówi się czarny! Tylko Kary! Masz szczęście że twój rycerz tego nie słyszy, bo byś dostał" Przyswojenie całej tej wiedzy o koniach przychodziło mu z trudem, ale dzięki swej zawziętości po paru latach w końcu zapamiętał to wszystko. Chłopak od zawsze uwielbiał słuchać opowieści i ballad o rycerzach. Marzył o zostaniu człowiekiem honoru i męstwa, pomagającym biednym, stereotypowym rycerzu zakutym w stal na białym koniu. Nie pozostawał więc bezczynny, trenował więcej niż było od niego wymagane. Szczególnie upodobał sobie walkę na kopie oraz miecze i pod okiem starszych braci, ojca i fechmistrza zgłębiał te tajniki.
Po treningach uwielbiał spędzać czas z rodzinną, czy to na polowaniu czy rozmowie w ogrodach. Ma bardzo bliską więź z młodszą od siebie siostrą oraz starszymi siostrami Marion i Elyaną.
 Magnus polubił także strasznie starszego od niego brata, bękarta ojca - Edmyna. Najstarsze rodzeństwo było zwykle zdystansowane do niego, ponieważ nie mieli wielu wspólnych zainteresowań. Uznawał go za prawowitego członka rodziny. Uwielbiał słuchać jego historii, bawić się, walczyć na miecze i jeździć konno w jego towarzystwie. Kiedy Edmyn go pochwalał, młodzik czuł się tak dumny, jak to możliwe. Ucieczka starszego brata do nieznanych ziem pogrążyła go w smutku na jakiś czas, jednakże wtedy zwrócił się z prośbą o nauki do drugiego brata, Gwyna. Z nim jednakże nie współpracowało mu się tak dobrze jak z Edymnem.
Nie zapomnimy także o tym że, chłopak uczył się jak zostać giermkiem, toczył on beczki, czyścił kolczugi i polerował miecze od czego jego ręce i nogi stały się twardsze i silniejsze oraz nabrał olbrzymiej kondycji.
 W wieku 15 lat musiał opuścić swą rodzinę ze względu na tradycję rodziny. Polegała ona na zabiciu ogromnego stwora mieczem rodowym, który się otrzymuje się od ojca i ścina głowę dla stwora, na dowód męstwa. Jego siostry wraz z matką rozpłakały się podczas pożegnania z chłopakiem, bały się że nigdy nie wróci, a co gorsza wróci na tarczy. Jego bracia wraz z ojcem natomiast, byli twardzi i pożegnali go jedynie słowami ich rodu. ,,Naostrzone i Gotowe" tak właśnie brzmią te słowa. Odpowiedział im tym samym i ruszył w świat w poszukiwaniu chwały dla swego rodu!


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek: -Rodowy Miecz Dwuręczny o długości 180Cm zawinięty w różnorakie płótna i związany liną.
-Zbroja płytowa z tabardem
-Ubranie opisane wyżej(Tak samo jak zbroja)
-Sztylet
-Osiodłany rumak ,,Baryłka"
-Mieszek z pieniędzmi 
-Bukłak z wodą

Awatar postaci


Opis charakteru:
Magnus jest żartobliwym i wesołym młodzieńcem. Zawsze, nawet w ciężkich tematach próbuje wyjść jakimś żartem lub uśmiechem na twarzy, co nadaje mu niepoważnego charakteru. Stara się zawsze myśleć, że wszytko wyjdzie na lepsze, dzieli się taką myślą także z innymi. Chłopak jest bardzo posłuszny wobec osób wyższych ,,urodzeniem" i starszych od niego. Zawsze gdy były jakieś spory między ludźmi Magnus starał się ich godzić, a nie stawać po czyjejś stronie. Chłopak także jest bardzo uczynny, lubi pomagać i dawać prezenty ludziom w potrzebie, jeśli tego potrzebują. Magnus także nie jest zbytnio ambitny, myślami krąży wokół tego samego, czyli zostaniu rycerzem i treningowi. Chłopak jest także bardzo troskliwy i związany z rodzinną, dla swej potrafiłby oddać życie. Zauważyć można u niego nieśmiałość do nieznajomych na wielkie szczęście potrafi się przez nią przełamać choć co innego tyczy się kobiet(Zabawny, Niepoważny, Cholernie Optymistyczny, Ugodowy, Nieśmiały(Zwłaszcza do kobiet),Uczynny, Podporządkujący się, Ciekawy, Oddany, Wierny, Krążący myślami wokół tego samego, Otwarty, Odważny, Rodzinny, Marzy o zostaniu Rycerzem i uwielbia zimę) Jest strasznie niewinny( Tak prawiczek)


Wygląd:
Magnus to młodzieniec o długich kasztanowych włosach zazwyczaj spiętych w kitkę na tyle głowy. Posiada niebieskie oczy, choć na lewym oku dostrzegalne jest bielmo. Jest lekko pucaty przez swoje uwydatnione kości policzkowe. Na jego ciele widnieją dwa małe znamiona: jedno pod lewą częścią ust, a drugie zaraz obok. Co normalne w tym wieku, młodzieniec doświadcza zalążków pryszczy na czole. Wzrost sięga 166 cm, posturę prezentuje raczej chudą, ale za to umięśnioną. Ma długie ramiona i solidne jak na swój wiek dłonie,  co może okazać się zaletą w przyszłych latach gdy zostanie rycerzem. Chłopak jest bardzo wysoki jak na swój wiek, lecz zapłacił to liczną ilością roztępów na plecach.


Ubranie: Bez ważnych okazji nosi na sobie skórzane spodnie, białą lnianą koszulę i wysokie buty. 
Natomiast można go najczęściej zobaczyć w swej zbroi płytowej z niebieskim pawim piórkiem. Na zbroi najczęściej nosi niebiesko-żółty tabard z herbem rodziny Selvik.
Przy pasie często ma sztylet na wszelki wypadek ,,niespodzianek"
Informacje o postaci:
Herb Rodziny SelvikDziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Mr.Roman. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.