SSRPG.PL

Najlepsze forumowe PBF'y

PEGI 18Karta Postaci: Felix Foster
Felix Foster

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 21
Wzrost: 170
Waga: 58
Udźwig: 38

Klasa/Specjalizacja: Konstruktor
Informacje: Towarzyszy mu jego wierny kompan - kruk Aloise. Felix urodził się w miesiącu Fenka, 25 dnia.
Historia:Nie wytrzymał psychicznie. Życie okazało się być dla niego zbyt brutalne i niesprawiedliwie. Popełnił samobójstwo strzałem z broni palnej w głowę. 

Broń: Pistolety i rewolwery

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Broń automatyczna


Zapalniczka

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Trochę niezdarny i płochliwy młodzieniec o dobrym sercu. Jest dokładny i pracowity co nie zawsze skutkuje pożądanym rezultatem podczas jego prac. Jego marzeniem jest być jak ojciec - znanym i poważanym wynalazcą-konstruktorem. Pomimo wielu porażek i stracie rodziny obdarza każdego uśmiechem. Nie brak mu również poczucia humoru. Kiedy się denerwuje zawsze stara się żartować.

Wygląd:
Krótkie czarne leżące bezwładnie włosy, smukła twarz, jasna karnacja. Szczupły, przeciętny wzrost i nie budząca respektu postura.
Jego lewe oko i prawa ręka są mechaniczne.
Ubranie: Opaska zakrywająca jego lewe oko. Czerwona apaszka na szyję. Stara kamizelka, trochę przyduża, założona na luźną białą koszulę. Nosi dziwaczne gogle na głowie, które zakłada tylko w trakcie pracy. Do tego nosi długie rękawice (prawej w ogóle nie ściąga). Do tego nosi brązowe spodnie i buty, które pasują do reszty jego ubrania.
Informacje o postaci:
Dysponuje takim o to sterowcemDziennik postaci:

Felix ze swoim dziadkiem Aloisem. Umarł on niedługo po śmierci jego ojca. Rok później zmarła matka Felixa.Obraz rodziny Foster. Na zdjęciu jest jego matka - Elizabeth oraz jego ojciec Peter.
Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.