Karta Postaci: Gabriel
Gabriel

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Anioł | Wiek: 5777
Wzrost: 186
Waga: 86
Udźwig: 45

Historia:401 lat temu Gabriel, mając za zadanie odnaleźć i pojmać lub nawrócić Dagona, swego upadłego brata będącego obecnie demonem, trafił do jego karczmy. Karczma miała wówczas zaledwie kilka lat i wręcz pachniała nowością. 

Gabriel ostrzegł Dagona przed grożącym mu 'zczyszczeniem' - czyli całkowitym wykluczeniem jego istnienia. Lecz był na to sposób. Pokuta i nawrócenie. Dagon nie może na powrót stać się postacią czystą dopóki nie zrozumie własnych poczynań. Te prawdziwie zrozumieć może jedynie przyjmując ludzkie ciało i sposób życia.
Wyznaczył wówczas Dagonowi karę mającą trwać 400 lat. Dla 300-letniego demona był to szok. Jednak nie miał wyjścia.

Gabriel przyobiecał wówczas opiekę nad karczmą i jej gośćmi, gdzie służy radą, pomocą, a gdy trzeba, anielską mocą.
Nie przebywa on w karczmie, jak dawniej uważano. Ale pojawia się w niej wtedy, gdy jest potrzebny. Może wówczas tak zapukać do drzwi pokoju, odezwać się z końca sali, jak i wyjść do baru z zaplecza, choć nikt nigdy nie wie jak, ani którędy wszedł.

Czasem, mogąc chwilę odpocząć, sam podejmuje się pracy za barem by być bliżej ludzi.


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:Słabe strony:Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Któż nie zna opowieści o Gabrielu? Archanioł, ulubiony boski syn. Sam w sobie jest wzorem.
Ta silna postać ingeruje wyłącznie w chwilach, gdy jest to całkowicie niezbędne. Ma moc czynienia prawdziwych cudów. Jedna nie wolno mu wyjść poza obręb wolnej woli tych, wobec których czyni. Jedynym odstępstwem są praktyki demoniczne poczyniane na osobach, które ma pod swoją opieką - wówczas przeciwstawia się im z pełną siłą.


Wygląd: Jasne, zbożowozłote, długie włosy, silny zarys czoła i szczęki. Rysy twarzy łagodne. Cera lekko oliwkowa. Dobrze zbudowany, atletyczny, o sylwetce dumnej i wyprostowanej. Jego twarz niemal nie wykazuje emocji. Smutek, radość czy gniew widać głównie po oczach.

Ubranie: Z tym bywa najróżniej, a jest to zależne od tego do kogo i w jakim celu przychodzi. Może być tak w jaśniejącej szacie, dżinsach i t-shircie, tunice, todze, jak i zbroi - zależnie od oczekiwań i potrzeb osoby do której przychodzi.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Luna_s20. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.