Karta Postaci: Ahmedinejad Sayid Al Amar
Ahmedinejad Sayid Al Amar

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 68
Wzrost: 174
Waga: 80
Udźwig: 42

Klasa(Główna): Bard
Klasa(Poboczna): Uczony
Klasa/Specjalizacja: Szpieg/Fałszerz
Informacje: Choroby psychiczne: depresja przewlekła, fobia przed gołębiami
Klan/Ród: Al Amar

Historia: Urodziłem się w szlacheckiej rodzinie, nie zamożnej do przesady - ale jednak. Wychowałem się w otoczeniu bogactwa, luksusów i prywatnych nauczycieli. Warto wspomnieć, że było to w Drisan. Zostałem wyselekcjonowany genetycznie - Moi rodzice chcieli wyhodować sobie dzieciaka, który byłby połączeniem ich najlepszych cech. Byli pewni, że ich związek wydałby na świat młodego wybitnego wiedzożercę, który będzie im zarabiał więcej pieniędzy. I tak, ku ich zdumieniu, urodziłem się ja. Leniwy, znudzony matematyką, czy innymi naukami dzieciak. Po czasie, nie potrafiąc pogodzić się z prawdą, że ich syn jest nieukiem a jego prywatni nauczyciele nazywają go leniwym i nie pałającym do nauki, szukali mi mentora. Specjalistę, który odnajdzie za wszelką cenę mój "głęboko ukryty talent". Był to bard, któremu o dziwo udało się nauczyć mnie dwóch zaklęć. Oczywiście tylko dlatego, że wreszcie sam chciałem się czegoś nauczyć - były to dwa zaklęcia, jedno na wymioty, drugie na wywołanie biegunki. Potem sam pożałował, że mnie ich nauczył...

 Kiedy dożyłem wieku nastoletniego, sam zacząłem się uczyć. Nauczyciele, głównie jeden - od historii, nie wytrzymali. Nie ma się im co dziwić. Byłem tak biegły w kłamstwie, że gdy przepytywali mnie z poprzednich lekcji, wymyślałem tak dopracowane i genialne kłamstwa, że sami zaczynali powątpiewać w swoją wiedzę.

 Dzięki tym kłamstwom rozpoczął się kolejny rozdział mojego życia. Kiedy byłem dorosły, zaciągnąłem się do pewnej, nie bardzo legalnej organizacji i sfałszowałem dla nich pewne dokumenty państwowe. Szybko zostałem zamknięt
y. Tam poznałem wielu ciekawych ludzi. Po kilku latach oczywiście odzyskałem wolność i z miejsca zaciągnąłem się do kolejnej mafijnej organizacji, gdzie rozpocząłem karierę szpiega. Szybko awansowałem, kiedy odkryli mój talent do kłamstwa i manipulacji. 

Pomijając wiele nieciekawych momentów mojego życia, przejdźmy do tego, co spotkało chyba każdego z nas. Pierwsza miłość, mianowicie. Zauroczyłem się, ba... Zakochałem się w pięknej kobiecie o niesamowitej osobowości i dobrym sercu. Niestety moja praca...zabiła ją. Podpadłem zbyt wielu osobom, które postanowiły w akcie zemsty odebrać mi jedyne, co posiadałem. Potem zaś zarżnęli całą moją rodzinę i splądrowali mój dom, o czym dowiedziałem się dopiero rok po fakcie. W akcie depresji i bólu, udałem się do Lessicy. Tam poznałem Silvę, człowieka, którego będę podziwiał chyba do końca życia. Zrekrutował mnie do Dwunastu.

Broń: Inna

Mocne strony:
- Bardzo inteligentny
- Wybitny obserwator ludzkich zachowań
- Doskonale naśladuje ludzkie charaktery
- Dobra retoryka
- Do perfekcji opanował fałszowanie wszelkich dokumentów
- Mistrz kłamstwa, istny geniusz przekrętów
- Grafoanalityk (po piśmie potrafi dowiedzieć się wiele o danym człowieku)


Słabe strony:
- Wysoka tendencja do depresji, samookaleczenia
- Zaburzenia osobowości
- Fobia - paniczny lęk przed gołębiami
- Słaby fizycznie i kondycyjnie
- Nie potrafi walczyć, żadną bronią
- Słabe zdrowie(podatny na choroby, zakażenia, trucizny)
- Pozostawiony sam na sam ze sobą - niestabilny emocjonalnie
- Ma wielką słabość do jasnowłosych kobiet o błękitnych oczach
- Bojaźliwy, choć nigdy tego nie okazuje
- Panicznie boi się martwych ciał, duchów i wszystkiego związanego z okultyzmem
- Uraz do jedzenia miesa


Ekwipunek:
Poza ubraniem:
- plecak z sfałszowanymi do perfekcji dokumentami, mogącymi pogrążyć wiele osób,
- narzędzia do pisania, 
- drewniana figurka w kształcie małego koziołka
- złota moneta, świadcząca o przynależności jej właściciela do jakiejś organizacji przestępczej zwanej Oddo
- flet, zdobiony złotem i drogimi kamieniami. Malutki, podręczny, mieszczący się w kieszeni
- fajka i zioła, niekoniecznie lecznicze...
- nóż, widelec
- niezapisane pergaminy
- maść lecznicza

Awatar postaci


Charakter: Praworządny dobry
Opis charakteru: Warto go poznać samemu.

Wygląd: Ahmed jest niskiej postury mężczyzną o przeciętnym umięśnieniu. Ma ciemne, brązowe oczy, czarne, krótkie i lekko kręcone włosy. Goli się mniej więcej co trzy dni. Na brzuchu ma dużo blizn, a jego miejsca intymne poznaczone są rzeżączką. Na nadgarstku ma blizny po próbach samobójczych. Ciało dość owłosione jak na mężczyznę, ciemna skóra. Twarz niewiele o nim zdradza, poza tym, że jest Drisańczykiem.

face


Ubranie:
Drisańczyk ten nosi na sobie haremki(luźne, pumpowate arabskie spodnie) zrobione z bardzo drogiego materiału, farbowanego na fioletowo. Spodni z takiego materiały nie powstydziłby się książę. Ponadto, można go najczęściej ujrzeć w szarym sutarze(drisańska bluza, zapinana z tyłu na zdobione guziki). Do tego taqiyah, czerwona czapka, która jest jedynie kaprysem mody wschodniej i minimalnie chroni przed słońcem.



na codzien 
Informacje o postaci:




Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika thrackan. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.