Karta Postaci: Sezre Vatnax
Sezre Vatnax

Płeć: Kobieta
Rasa: Własna rasa/Inna | Wiek: 23
Wzrost: 160
Waga: 56
Udźwig: 36

Historia:
Rasa
- Trill
Ranga - chorąży
Dywizja - Naukowa
Specjalizacja - egzobotanik


Historia
Dla wielu jest nikim innym tylko córką Yirada Keda. Córką, która powinna iść w ślady ojca i także osiągać znakomite rezultaty jako taktyk. Okazało się jednak, iż Sezre ma nie tylko zupełnie inne zainteresowania, ale wręcz zupełnie inne zdolności. Nie odziedziczyła po Yiradzie zmysłu taktycznego, wbrew oczekiwaniom. Miała świadomość tego, że gdyby na testach wypadała ponad przeciętnie, to, pomimo jej zamiłowania do roślin, niemalże zmuszono by ją do wstąpienia do Akademii Gwiezdnej Floty i studiowanie taktyki.
I tak tam poszła, ponieważ chciała uczyć się egzobotaniki od najlepszych, a także dlatego, iż takie było życzenie jej ojca. Wspierał on córkę w rozwijaniu jej własnych zainteresowań, w byciu sobą.
Oboje wiedzieli, że Sezre nie mogła odziedziczyć po nim jakichkolwiek zdolności, ponieważ nie jest jego biologiczną córką, została adoptowana. Dziewczyna, mimo niechęci do bycia porównywaną do Yirada, nie lubi o tym mówić, ponieważ nie ma pojęcia, co się stało z jej rodzicami. Nie wie kim byli ani czemu ją zostawili. Ani czy dostąpili zaszczytu połączenia z symbiontami, tak jak jej adoptowany ojciec.
Ojciec, który zginął cztery lata temu w Gromadzie Hromi, podczas obrony Federacyjnej kolonii na Neros IV. K'Dan z domu Hogra, kapitan klingońskiego statku, nielegalnie zażądał by koloniści opuścili planetę. Po bitwie, K'Dan został wygnany z Imperium za niehonorowe zachowanie, jednak i tak doszło do zaostrzenia stosunków między Klingońskim Imperium i Federacją odnośnie kolonii Federacji w sektorze Xarantine.
Stało się to rok po tym, jak Sezre wstąpienia do Akademii Gwiezdnej Floty. Dość mocno wstrząsnęło to dziewczyną, która od tego czasu zaczęła, mniej lub bardziej świadomie, odsuwać się od innych. Nie pozwalała, aby znajomości przeradzały się w przyjaźnie, obawiając się bólu możliwej przyszłej straty.
Ukończyła naukę w Akademii po pięciu latach, w 2407 roku. Jej pierwszym przydziałem, jako chorążej, okazał się być U.S.S. EinherjarMocne strony:
Egzobotanika
Uprawa roślin
Cierpliwość


Słabe strony:
Kontakty międzyludzkie
Taktyka
Niechęć do nauki tego, co jej nie interesuje


Statystyki:

Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru: Wobec roślin (lub nauki jako takiej) cierpliwa i metodyczna, ciekawska - ciągle poszukuje nowych faktów, wiedzy. Łatwiej jej się dogadać z kimś o podobnych zainteresowaniach, ponieważ niepewnie czuje się w rozmowach na inne tematy. Nie jest więc zbyt towarzyska i nie zdobyła dotąd wielu przyjaciół. Nie ma też cierpliwości do rozmów z uprzejmości, "o niczym".

Wygląd: Sezre


Ubranie:
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Nicole Eirin. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.