Karta Postaci: Agnes
Agnes

Płeć: Kobieta
Rasa: Człowiek | Wiek: 16
Wzrost: 172
Waga: 58
Udźwig: 38

Klasa(Główna): Wojownik
Historia:Agnes pochodzi z wyspy na której była córką wodza. Jej lud był bardzo wojowniczy i często napadał na inne wioski. Agnes od małego uczyła się walczyć i brała udział we wspomnianych wyprawach a także polowaniach.

Matka Agnes umarła podczas porodu. Ma brata bliźniaka, Angusa, którego dręczyła od najmłodszych lat. Z czasem, gdy Angus stawał się coraz dojrzalszy, coraz częściej przeciwstawiał się Agnes, co tylko jeszcze bardziej zaogniało relację miedzy nimi.

Rodzina Agnes jako jedyna potrafiła władać magią ognia (dlatego też została obrana na ród przewodzący). Agnes doskonale potrafiła władać magicznymi płomieniami. 

Po śmierci wodza doszło do sporu o władzę. Angus miał przejąć władzę, co nie spodobało się Agnes. Nieudana próba wyeliminowania jej brata sprawiła, że Agnes nie miała innego wyjścia jak uciekać przed sprawiedliwością.


Broń: Długie ostrze

Mocne strony:
+ Jest bardzo sprytna
+ Potrafi walczyć
+ Jest bardzo odważna
+ Nieprzewidywalna


Słabe strony:
- Nadmiernie pewna siebie

Ekwipunek: Długi miecz.
Dwa sztylety.
Manierka ze słodką wodą.

Awatar postaci


Charakter: Neutralny zły
Opis charakteru: Agnes jest przebiegła, zdradziecka, niemoralna, arogancka, sadystyczna i nigdy nie czuje się czemukolwiek winna. Uwielbia walczyć i sprawiać kłopoty. Potrafi być bardzo sarkastyczna i nie dba gdy rani uczucia innych. Agnes jest również bardzo próżna i lubi dużo o sobie opowiadać, nawet jeśli historie są nieprawdziwe. Zdaje sobie sprawę, że jest całkiem atrakcyjna i bezwzględnie to wykorzystuje dla własnych korzyści.

Wygląd: Średni wzrost. Szczupła i atletyczna sylwetka. Ma jasną i nieopaloną skórę, gdyż pochodzi z regionów, gdzie nie ma zbyt wiele słońca. Oczy są czarne jak węgle. Jej włosy są długie, proste, kruczoczarne i sięgają jej do pasa. Porusza się bardzo pewnie i energicznie. 

Ubranie: Agnes nosi lekki typ żelaznej zbroi. Pancerz, hełm, naramienniki, rękawice, nagolenniki i buty, wszystko z żelaza i skóry. Przy zimniejszej pogodzie i opadach, nosi futra z dzikich zwierząt.
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika Azula. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.