Karta Postaci: Ulvrir
Ulvrir

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Półbóg | Wiek: 300
Wzrost: 182
Waga: 71
Udźwig: 42

Informacje: Ulvrir był nazywany Skaczącym Wilkiem, przez zwykłych ludzi - Wilkiem przemierzającym przestrzeń. Określenie to nie wzięło się znikąd. Ulvrir potrafi przebywać w szybkim czasie bardzo duże odległości dzięki teleportacji. Niegdyś kilometry nie były dla niego wyzwaniem. Teraz maksymalny "błysk" jaki może wykonać osiąga niespełna 100 metrów. Krótkie błyski, takie, które nie przekraczają metra czy dwóch może używać prawie non stop. Te dłuższe wymagają czasu jak i również czasu oczekiwania na ponowny "błysk", lub skok jak on to zwie. Błyski krótko mówiąc są teleportacją na dystanse do 10 metrów. Od 10 do 100 nazywane są "skokami". Przed użyciem zdolności jego oczy zaczynają świecić. Im dłużej tym dłuższy może wykonać skok. Po odbytym skoku lub błyskach jego oczy dalej świecą w zależności od długości czasu używanych zdolności. Poza umiejętnością teleportacji Ulvrir jest szybki, zwinny i wbrew pozorom całkiem silny.
Historia:Ulvrir jest dalekim potomkiem samego Lokiego. Należał do wilczego stada podlegającemu samemu Fenrirowi. Był dość nisko w watasze przez co braki uznania sam sobie rekompensował bardzo często odwiedzając ludzi i chwaląc się swoimi zdolnościami i ogólnie sobą. W porównaniu do stada Ulvrir zyskał szacunek i rozgłos wśród zwykłych ludzi zamieszkujących Midgard. Jego czyny jednak były mocno negowane w stadzie, do którego należał. Po 300 latach dalej był uważany za szczeniaka, który szczeka dalej niż gardło mu na to pozwala. W ramach nauczenia go dyscypliny został wygnany poza zasięg Yggdrasila. Ma dowieść swojej wartości i dojrzeć - dopiero wtedy będzie mógł i będzie umiał powrócić. Wraz z wygnaniem jego moce zostały mocno osłabione, lecz nie odebrane, by młody półbóg nie przywitał zbyt wcześnie śmierci. I tak o to zaczęła się tułaczka młodego szczenięcia. Czy Ulvrir poza pojęcie pokory i dojrzeje do swojej roli?

Broń: Walka wręcz

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Chaotyczny neutralny
Opis charakteru: Ulvrir jest aroganckim, pysznym oraz narcystycznym młodzieńcem, któremu nic tylko ciągłe harce i zabawy w głowie. Nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet, a nowe znajomości nie muszą kończyć się na słowach. Jest zbyt pewny siebie co nie raz pakuje go w kłopoty. Bardzo często przecenia swoje siły na zamiary, ale w każdej sytuacji potrafi wybronić się swoim niezwykłym i pozytywnym nastawieniem. Brakuje mu również taktu w wielu sytuacjach. Lubi żartować i uprzykrzać innym życie. Szczególnie tym co go nie doceniają i nie darzą go należytym (według niego) szacunkiem.

Wygląd: Jako człowiek:

Średniej długości blond włosy.
Jasna cera.
Fioletowe oczy.
Znaki pod oczami.
Szczupła i lekko umięśniona sylwetka.
Wilcze atuty jak uszy czy ogon. Jednak może on je ukryć w dowolnym momencie.

Jako wilk:

Futro mieni się przechodząc z koloru blond do lekkiej rudości. Od spodu jest ono białe, posiada też charakterystyczne trzy łatki pod oczami oraz białe łatki otaczające jego fioletowe oczy. Jest większy niż zwykłe wilki. W kłębie posiada 1,5m.


Ulvrir po przemianie w wilka.


Ubranie: Ulvrir zrodzony został jako wilk więc nie przywykł on do noszenia ubioru w swojej ludzkiej formie. By nie zachwycać kobiet na samym początku poznania zakrywa swoją dolną część ciała krótkimi do kolan lekko obdartymi spodniami w szarym kolorze. Nie nosi nawet butów czy innego odzienia, poza tymi właśnie spodenkami.

Na początku przygody zaopatrzył się w to ubranie, by nie rzucać się zbytnio w oczy.

Informacje o postaci:
Dziennik postaci:

Ta postać należy do użytkownika PatrickLavender. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.