Karta Postaci: M.Harun
M.Harun

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 28
Wzrost: 187
Waga: 93
Udźwig: 46

Klasa/Specjalizacja: Oficer taktyczny
Historia:

Urodzony i wychowany na Ziemi, Harum jest przedstawicielem koczowniczego ludu zamieszkującego Saharę. Tego typu tryb życia nie był jednak kwestią przypadkową, tylko świadomym wyborem – kontynuowaniem wielowiekowych tradycji "opieki nad pustynią" hartującej zarówno ciało i ducha. Tutaj także szkolono Federacyjnych Marines w szeroko rozumianym przeżyciu na pustyni i samym funkcjonowaniu w tak ekstremalnych warunkach. Choć liczba szkolonych nie była tak wielka jak przed 2379 kiedy to Federacja przestała prowadzić jakiekolwiek większe działania wojenne.

Harum dorastając w takim otoczeniu niemal nasiąkł otoczką piechoty Federacji, przez co zdecydował się wstąpić do armii, końcąc 18 lat (2397 r). W czasie służby dowiedział się więcej o samej Federacyjnej Flocie, która miała o wiele większy prestiż niż armia. Do tego dochodziła nutka przygody, której nie było w piechocie, służacej głównie jako siły obronne, stacjonując właściwie ciągle w jednym miejscu. Wolny czas poświęcił na naukę, starając się dostać do Akademii Gwiezdnej Floty. Udało mu się to osiągnąć w 2400 r.

Harun choć zdolny miał ciągle pewne braki, przez co Akademię udało mu się ukończyć z dość wysokim wynikiem, jednak bez wyróżnień (2404 r.). Niezrażony tym ciągle dążył do poprawy swojej wiedzy. Takie podejście, jak również przeszłość pozwoliły mu się "zaczepić" zarówno jako instruktor w Akademii jak również później jako oficer pomocniczy na wielu jednostkach Floty.

Wraz ze wzorstem doświadczenia, wiedzy jak i przez opinię osoby trzymającej się przepisów, stopniowo awansował do porucznika. Przydzielono go również na U.S.S. Einherjar, gdzie objął stanowisko trzeciego oficera i funkcje głównego oficera taktycznego.Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Opis charakteru:

Spokojny lecz potrafiący dosadnie powiedzieć czego chce. Poukładany, decyzje najczęściej podejmuje na podstawie posiadanego już planu. Lubi wszelkiego rodzaju przepisy i dyrektywy, które jasno określają ścieżkę postępowania, więc musi mieć naprawdę dobry powód, żeby złamać ich zapisy.
Wygląd:  


Ubranie:
Informacje o postaci:

Imię i nazwisko: Muhammad Harun Abd Mumit Ahl Arad ("M.Harun" w skrócie, lub Harun, jeżeli po imieniu)

Rasa: Człowiek (berber, tuareg)

Ranga: Trzeci Oficer, w stopniu porucznika

Dywizja i specjalizacja: Operacyjna (Oficer taktyczny)
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika tuerth. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.