Karta Postaci: Casper Cornelius
Casper Cornelius

Płeć: Mężczyzna
Rasa: Człowiek | Wiek: 29
Wzrost: 190
Waga: 84
Udźwig: 45

Klasa(Główna): Rycerz
Klasa(Poboczna): Uczony
Historia:Urodził się w Erbenii, w rodzinie z wyższych sfer. Rodzice kładli ogromny nacisk na patriotyzm. Chcieli, by Casper został członkiem Bractwa Krwi. Toteż już w bardzo młodym wieku Casper został ogłoszony dowódcą, gdy dotychczasowy zasłużony, Rygnus, wrócił do Naruntii by tam zdobywać pozycję. Natomiast osiągnięcia i nieprzeciętne rozumowanie samego Caspera dostrzegali członkowie bractwa, którzy zwerbowali "młody talent" do swoich szeregów.
Wychowany na szlachetnego człowieka, mający być wzorem cnót dla każdego chłopca w kraju, był idealnym narzedziem propagandowym zdobywającym nowych członków bractwa, mających służyć za mięso armatnie.
Casper tym samym został najmłodszym dowódcą jakiego pamiętało Bractwo Krwi. Do tego dowódcą niedoświadczonym. Warto wspmnieć, że bohaterska śmierć młodego bohatera ubarwiłaby w oczach gawiedzi jego niesamowitą legendę.
Bitwa zakończyła się krwawą porażką młodego dowódcy, a on sam ledwo uszedł z życiem. Widząc to wszystko, co wojna mu zaoferowała, oszalał w krótkim czasie. Nie miał już zaufania do bractwa które wysłało swego najwierniejszego członka na pewną śmierć. Wiedział doskonale że użyli jego, i jego podwładnych by kosztem ich życia umocnić swoją legendę. Być może mieli kogoś ich zdainem reprezentatywniejszego na to stanowisko. Na spotkaniu Bractwa zarzucił radzie, że tak naprawdę są przeciwieństwem zasad które wyznają rycerze. Radzie nie spodobało się to do tego stopnia, że wydalili go z ugrupowania odbierając wszelkie insygnia, a nawet wydanego mu, jeszcze jako rekrutowi, konia. Upokorzony, pokonany i pozbawiony dotychczasowego celu, zaczął upatrywać nadziei w ezoteryce i magii.
Zniszczony psychicznie Casper, wiedząc że jest skończony w Erbenii, postanowił uciec z niej i utworzyć państwo bez skazy. Idyllę w której życie ludzkie stanowi najwyższą wartość, a nikt nie będzie pionkiem w rękach silniejszego. By pozbyć się ogona - a należy zaznaczyć że wrogowie Caspera jeszcze z czasów gdy był dowódcą, bardzo szybko dowiedzieli się że chłopak utracił protekcję bractwa - postanowił podpalić swój dom, w którym mieszkał od dawna sam, a w którym nie odwiedzali go nawet rodzice. Po wydaleniu go z bractwa nie mogli przezwyciężyć wstydu za upokorzenie syna, za to że ich nazwisko znalazło się na ludzkich językach. Tym samym Casper sfingował własną śmierć, a sam, ubrany w czarną szatę, na wzór tych druidzkich, uciekł z kraju, pod odzieniem skrywając jedynie miecz i chęć ucieczki od wspomnień. Uciekł na południe w góry Kefa.

Broń: Długie ostrze

Mocne strony:Słabe strony:Ekwipunek:

Awatar postaci


Charakter: Neutralny dobry
Opis charakteru:
Wygląd:
.


Ubranie:
Obecny ubiór
-
Informacje o postaci:
Dziennik postaci:


Ta postać należy do użytkownika So Ji Sub. Kliknij tutaj aby zobaczyć profil użytkownika.